حامد شیرازی 1117 روز پیش
بازدید 58 بدون دیدگاه

هیچ تماسی بین رم و آلگری وجود نداشته است

ماسیمیلیانو آلگری ، مدیر سابق میلان و یوونتوس ، در طول 5 ماه گذشته پس از جذب باشگاه توسط دان و رایان فریدکین در اواسط ماه آگوست ، به شدت در ارتباط با انتقال به رم بوده است.

این 53 ساله از زمان ترک بیانکونری در سال 2019 بیکار بوده و به شدت به جانشینی پائولو فونسکا ، مربی جالوروسی گره خورده است ، که چند ماه است آینده او در این باشگاه مورد سوال است.

امروز ، جیووانی برانچینی ، نماینده آلگری ، با توتو مرکاتوب صحبت کرد و توضیح داد که هیچ تماسی بین این ایتالیایی و باشگاه پایتخت وجود نداشته است.

وی توضیح داد: “همه ادعاهایی كه در رابطه با تماس بین رم و آلگری مطرح شده است ، خیالی محض است.”

“برخی روزنامه ها و نشریات مهم به نوشتن این مقاله ادامه می دهند حتی اگر من قبلاً به آنها اطلاع داده ام که این اخبار جعلی است. هیچ وقت ارتباطی بین جالوروسی و آلگری برقرار نشده است. ”

وی ادامه داد ، “بنابراین ، شایعات موجود در مورد پیش توافق برای آوردن وی به پایتخت ایتالیا کذب است ، هرگز نمی توانست رخ دهد زیرا هیچ تماسی وجود نداشت.”

“من معتقدم که این توضیحات باید به احترام به رم و بیش از هر چیز به فونسکا انجام شود که یک مدیر بسیار محترم و بسیار آماده است. آلگری آرام است و منتظر هر تماسی برای مربیگری نیست – این همان تاکتیک رسانه ای است که بسیاری از این روزنامه ها شما را به باور سوق می دهند. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *