مصاحبه رسمی رینولدز+تصاویر

تنها چند ساعت پس از رسمی شدن جذب رینولدز مدافع  اف سی دالاس  آمریکا، مدافع کناری 19 ساله به سوالات رسانه های ایتالیا در مورد انتقال خود به سری آ پاسخ داد.

اینجا همه چیزهایی است که برایان  به خبرنگاران گفته ست.

به رم خوش آمدید ، برایان. اکنون که اینجا هستید ، اهداف و انگیزه های شما چیست؟

“بدیهی است که هدف من این است که اولین بازی خود را در این باشگاه انجام دهم و سپس در نهایت به مقام های قهرمانی برسم. من از حضور در اینجا و فرصتی که کسب می کنم بسیار هیجان زده ام. ”

ویژگی های شما به عنوان بازیکن چیست و کجا باید پیشرفت کنید؟

“آنچه که من فکر می کنم در آن مهارت دارم بدیهی است که حمله می کنم ، جلو می روم. من فکر می کنم یکی از نقاط قوت من هیکل من است. من قوی هستم و سریع هستم و دوست دارم فکر کنم که یک بازیکن خوب هستم. آنچه فکر می کنم باید روی آن کار کنم توانایی های دفاعی و موقعیت دفاعی ام است. من فکر می کنم در دوئل بسیار خوب هستم اما فکر می کنم مهمترین چیز یادگیری تاکتیک ها و روش رم است. ”

چه چیزی باعث شد شما رم را نسبت به سایر باشگاه ها انتخاب کنید؟

“من و خانواده ام خوشحال بودیم که باشگاه های زیادی به من علاقه مند بودند. اما من رم را انتخاب کردم زیرا فکر می کنم بهترین انتخاب برای من باشد. این برنامه توسعه بود. مستقیم رفتن به تیم اصلی ، هر روز با آنها تمرین می کنم.فکر می کنم این بهترین انتخاب برای پیشرفت من باشد. ”

الان از نظر جسمی چه احساسی دارید؟ شما اخیراً بر کرونا غلبه کرده اید ، آیا می توانید آخر هفته بازی کنید؟

“من بر کرونا غلبه کردم و احساس خوبی دارم. من در هنگام ابتلا به ویروس هیچ علائمی احساس نمی کردم ، فقط در قرنطینه بودم. اما الان احساس خوبی دارم ، خوشحال و سالم. من فردا در تمرینات با بچه ها کار می کنم و سپس خواهیم دید که چه اتفاقی برای بازی یوونتوس می افتد. ”

فوتبال ایالات متحده در حال حاضر در چه نقطه ای قرار دارد؟ وستون مک کنی در این فصل در سری آ تأثیرگذار بوده است ، آیا زمان فرا رسیدن بازیکنان آمریکایی دیگر در اروپا فرا رسیده است؟ و اگر چنین است ، چرا چنین است؟

” ام ال اس سال به سال در حال رشد است ، این یک لیگ خوب و یک تیم میانی خوب برای استعدادهای جوان است که می توانند به آن بروند و با سطح حرفه ای سازگار شوند. بسیار دشوار است که بلافاصله با یک لیگ برتر پنج ، مانند سری آ یا لیگ برتر سازگار شوید ، بنابراین مکان خوبی برای بسیاری از بازیکنان جوان است.”

“وستون مک کنی به وضوح یکی از بهترین بازیکنان یوونتوس در این فصل بوده است ، او واقعاً تعداد زیادی را در آنجا قرار داده است. باشگاه ها شروع به جذب بازیکنان حتی جوان و آینده دار می کنند و من فکر می کنم راز رشد لیگ این است که بسیاری از جوانان آمریکایی در حال حاضر در اروپا بازی می کنند و من فکر می کنم این امر بازیکنان جوان [دیگر] را برای تحقق رویاهای خود سوق می دهد و در اروپا کار خود را دنبال کنید. ”

فکر می کنید قبل از پایان کارزار فعلی می توانید برای طرف مقابل ظاهر شوید؟

“بدیهی است که سازگاری با چنین سطح بالایی مانند سری A و باشگاه بزرگی مانند رم مدتی طول خواهد کشید ، اما فکر نمی کنم مشکلی در این زمینه داشته باشم. هدف من این است که اطمینان حاصل کنم که سازگار می شوم ، این تمرکز من خواهد بود. هدف من بازی در این باشگاه است و معتقدم حداقل باید در چند بازی قبل از پایان فصل حضور داشته باشم. ”

آیا بیشتر فوتبال ایتالیا را تماشا می کنید و آیا بازیکنی در پست شما وجود دارد که به خصوص به دنبال آن باشید؟

“من سعی می کنم تا آنجا که می توانم بازی ها را تماشا کنم. و بدیهی است که سری آ یکی از بزرگترین لیگ های جهان است ، بنابراین من بازی های زیادی را نیز در اینجا تماشا می کنم. تا آنجا که بازیکنان بازی می کنند [آچراف بازیکن اینترمیلان حکیمی و خوان کوادرادو بازیکن دو بازیکن یوونتوس هستند که من به آنها نگاه می کنم ، زیرا آنها به عنوان بازیکن بسیار هجومی هستند و این همان چیزی است که دوست دارم خودم را در آن جناح راست ببینم – نقش عقب. ”

آیا با مربی صحبت کرده اید؟

“من با پائولو فونسکا صحبت کرده ام ، و هنگامی که صحبت کردیم او به من گفت که از حضور من در اینجا و کار با من بسیار هیجان زده است و من به او گفتم که از این شانس برای حضور در اینجا نیز بسیار هیجان زده هستم. او به من گفت که آمدن به اینجا بهترین چیز برای پیشرفت من است ، و من فکر می کنم این مهمترین چیز برای من است: پیشرفت من و سازگاری با این لیگ جدید. من بسیار هیجان زده هستم و فکر می کنم بهترین انتخاب را کردم. ”

دان و رایان فریدکین چقدر در امضای شما تأثیر داشتند؟

“من با رایان فریدکین صحبت کردم و هر دو اهل تگزاس هستیم ، بنابراین خیلی خوب است ، بنابراین شاید این کار سازگاری را نسبت به هر باشگاه دیگری کمی راحت تر کند. اما همانطور که گفتم ، دلیل اصلی برنامه توسعه بود: اینکه من می توانم هر روز در اینجا با تیم اول تمرین کنم. هدف من این است که هرچه در اینجا هستم به همه چیز خود بدهم و بهترین تلاش خود را برای باشگاه ارائه دهم و می خواهم هرچه زودتر برای تیم ظاهر شوم. ”

این چند ساعت اول در رم چگونه بوده است؟

“اولین برداشت های من فوق العاده زیاد بود. از ام ال اس که خوب است ، وقتی به یک باشگاه بزرگ مانند رم می روید و رختکن و امکانات تمرین را می بینید ، کاملاً ترسیده بودم. این دیوانه است که من الان اینجا هستم. عالی است که برای اولین بار در چنین زمین های زیبایی تمرین کنید.”

“دیدن استادیو المپیکو برای اولین بار کمی طاقت فرسا است ، می دانید ، اما من فوق العاده خوشحالم.”

شما دیروز بازی را تماشا کردید – چه چیزی بیشتر به شما ضربه زد؟

“خوشبختانه به اندازه کافی توانستم بازی را تماشا کنم”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *