معارفه تیاگو پینتو

مدیر کل جدید باشگاه ، تیاگو پینتو ، بعد از ظهر چهارشنبه برای اولین بار در تریگوریا با رسانه ها دیدار کرد.

مدیر  پرتغالی که در آغاز سال جدید از بنفیکا به جیالوروسی پیوست ، برای اولین بار به سوالات روزنامه نگاران پاسخ داد.همانطور که روش خود را برای نقش جدید خود در این باشگاه توضیح داد.

پینتو در شروع گفت: “من دوست دارم به سوالات شما به ایتالیایی پاسخ دهم ، اما من هنوز در حال یادگیری زبان هستم و برای درک بهتر آن تلاش می کنم.”

“بنابراین در حال حاضر من به پرتغالی پاسخ خواهم داد ، تا بتوانم هرچه واضح تر باشم.”

این همه چیز دیگری است که او برای گفتن داشت.

بعد از چند روز اول حضور در رم ، برداشت های اولیه شما چیست؟

“من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم ، از این پروژه بسیار انگیزه می گیرم. باید اعتراف کنم که چند روز اول آسان نبوده است ، زیرا من (به دلیل آزمایش کرونا ) مجبور به کار در خانه شده ام. کار از طریق تماس های ویدئویی و تماس تلفنی یک چیز است ، اما حضور در دفتر کار شما چیز دیگری است.”

“خوشبختانه ، دیروز من پاک شدم که می توانم به تریگوریا بیایم ، و بنابراین با تمام کارکنان ، بازیکنان و مربی کار مخفیانه شروع می کنم. در مورد برداشت های اولیه ، اینها فقط در چنین شرایطی می توانند مثبت باشند.”

چه چیزی شما را متقاعد کرد که بنفیکا را ترک کرده و به رم بپیوندید؟

“همانطور که بسیاری از شما قبلا می دانید ،روزنامه نگاران ایتالیایی از این لحاظ واضح است که بسیار خوب هستند ، آنها تحقیقات بزرگی انجام داده اند ،من یک رابطه عاشقانه طولانی و طولانی با بنفیکا داشته ام. بنابراین به همین دلیل ، تصمیم به ترک بنفیکا قطعاً آسان نبود.”

“اما آنچه که من را متقاعد کرد گفتگوهایی بود که با دان و رایان فریدکین داشتم ، جایی که آنها اهداف خود را برای من ، پروژه خود و آنچه می خواهند در اینجا بسازند توضیح دادند. این بحث ها بود که واقعاً به من انرژی بخشید و به من فهمید که می توانم عضو شوم روند قرار دادن اوضاع در جای خود و تبدیل رم به یک سمت رقابتی که قادر به کسب جام است. ”

هواداران رم چه انتظاری باید داشته باشند: اکنون هزینه کنند ، تا تیم بتواند در حال حاضر یا در فصل آینده برنده شود – یا یک پروژه پایدارتر ، ساخته شده بر روی بازیکنان جوان که در عرض چند سال ممکن است رشد کند تا توانایی برنده شدن چیزی را داشته باشد؟

“این یک سوال خوب است. من فکر می کنم همه در ایتالیا از طول عمر دان و رایان برای اطمینان از پایداری و ماندگاری طولانی مدت باشگاه می دانند.

“این یک پروژه میان مدت و بلند مدت است. پایداری یک باشگاه مهم است ، حتی اگر می خواهید در آینده پیروز شوید حیاتی است. هیچ کس در فوتبال توانایی تنظیم تقویم موفقیت را ندارد.

“جاه طلبی های ما بزرگ است ، اما آنها بلندپروازی های میان مدت و بلند مدت هستند که باید روزانه بر روی آنها تلاش شود: هر روز کادرفنی ، مربی و همه افراد درگیر باید بهتر از روز قبل عمل کنند. هر روز بازیکنان نیاز دارند بهتر از روز قبل و با هر مسابقه ای نیز باشد.

“اگر ما قادر به انجام این کار باشیم ، نتایج و غنائم به دست می آیند. اما مهم است که درک کنیم پایداری یک پروژه ضروری است اگر می خواهید در آینده پیروز شوید ، و به ویژه اگر می خواهید در موقعیت برای ادامه پیروزی. ”

مذاکرات بازیکنانی که پائولو فونسکا درخواست کرده است چگونه پیش می رود – و در مورد تمدید قرارداد لورنزو پلگرینی چطور؟

“مهمتر از همه ، با مربی ما هیچ مشکلی در مورد زبان نداریم! تا آنجا که بازار نقل و انتقالات پیش می رود ، ما همه روزه و همه با هم کار می کنیم تا بررسی کنیم بهترین گزینه ها برای رم چیست. تکرار می کنم ، این یک پروژه میان مدت و بلند مدت است ، اما ما هر روز با دان و رایان کار می کنیم تا تیم بتواند رقابت بیشتری داشته باشد.

“تا آنجا که پلگرینی پیش می رود ، شکی نیست  و با گذشت زمان خواهید دید ، من یک فرد آزاد هستم که خوشحالم که حقیقت را به شما می گویم – که Pellegrini تجسم پروژه ما است. او یک بازیکن جوان و با استعداد است و علاقه زیادی به رم دارد. بنابراین به زودی همه کارهای ممکن را برای مذاکره در مورد تمدید وی انجام خواهیم داد. ”

آیا کسب یک جام می تواند چیزی نزدیک به افق باشد؟

“من قبلاً به این سوال پاسخ داده ام ، حداقل تا حدی. در فوتبال و به طور کلی ورزش ، تعیین تاریخ برنده شدن غیرممکن است.

“بدون ذکر مثالهای خاص ، همه شما داستانهای مختلفی از باشگاههای اروپا یا ایتالیا را می دانید که هزینه های زیادی را صرف کرده اند تا در آن فصل چیزی را بدست آورند – اما پس از آن چنین اتفاقی نیفتاده است. زیرا فوتبال اینگونه کار نمی کند. بنابراین ما هر روز کار می کنیم برای داشتن رقابت رقابتی و موقعیت بهتر رم برای شرکت در پایان رقابت ها.

“اگر همه ما همین را داشته باشیم

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *