حافظ مسلمی 1055 روز پیش
بازدید 34 بدون دیدگاه

مصاحبه میخیتاریان با لارپوبلیکا

هنریخ مخیتاریان روز جمعه آماده اولین دربی دلاکاپیتاله خود ست و این هفته با LaRepubblica درباره تجربه خود در رم صحبت کرد.

این بازیکن ارمنی از هیجانی که وقتی به او گفته شد قصد انتقال به این باشگاه را دارد ، تأمل کرد و انتقال تابستان گذشته را فرصتی دیگر برای به نمایش گذاشتن استعداد خود در کلاس جهانی دانست.

مخیتاریان در این فصل از لیگ هشت گل و هشت پاس گل در کارنامه دارد.چیزی که هیچ بازیکن دیگری در سری آ نمی تواند آن را برآورده کند.

مخیتاریان گفت: “این فرصتی برای من بود که نشان دهم هنوز هم می توانم در سطح بالایی بازی کنم.”

“رم به من ایمان آورد و از حالا که بازی می کنم می گویم اینجا خوشحالم ، فکر نمی کنی؟”

در حالی که دربی تنها چند روز دیگر باقی مانده است ، مخیتاریان اعتراف كرد كه كسی نیست كه به فیلمهای قدیمی زیادی نگاه كند تا بفهمد معنای آن برای هواداران چیست.

دربی نیازی به توضیح ندارد.

“من تماشای بازی های قدیمی را دوست ندارم ، می شنوم که هم تیمی هایم در مورد آنها صحبت می کنند ، اما شما به کلمات زیادی احتیاج ندارید تا به بازیکن بگویید که معنی آن چیست. ما آماده جنگ هستیم. ”

با تغییر مالکیت باشگاه در اواخر سال 2020 ، مخیتاریان به افزایش حضور آنها در این باشگاه اشاره کرده است.

وی گفت: “[فریدكینز] همیشه به تیم نزدیك هستند ، اما این واقعیت كه پالوتا هرگز در اینجا نبود لازم نیست بهانه ای باشد.” “ما باید برای تغییر آماده باشیم ، چه در زمین و چه در در بالای باشگاه. ”

سرانجام ، هنریخ نظرات خود را درباره سری آ ، و اینکه آیا این همه چیز است که هنگام ورود بیش از یک سال گذشته تصور کرد ، بیان کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم که دست کم گرفته شده است.”

“مردم انگلیس گفتند که سطح اینجا به میزان قابل توجهی پایین آمده است ، اما شما نمی توانید یک لیگ را فقط با توجه به تعداد هوادارانش به ورزشگاه قضاوت کنید: از همان ابتدا متوجه کیفیت بسیار زیادی در زمین شدم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *