امار مهم بعد از برد کروتونه

بعد از برد رم مقابل کروتونه که منجر به حفظ روند فوق العاده گلزنی رم در نیمه نخست شد،ما ده عدد قابل قابل بررسی را جمع آوری کرده ایم.

1 پنالتی هنریک میخیتاریان اولین گل او از این نقطه برای رم بود، اگرچه این سومین پنالتی منجر به گل (از مجموع چهار پنالتی) این بازیکن 31 ساله در طی دوران ورزشی اش محسوب می شود.

3 رم در سه بازی این فصل خود توانسته است سه گل در نیمه اول به ثمر برساند که در مقایسه با فصل 2019-2020 که در یک بازی موفق به این امر شده بود آمار مهمی محسوب می شود.این آمار بعد از آمار چهار بازی با سه گل در نیمه اول فصل 1999-2000 قرار می گیرد.

5 این پیروزی آمار 5 بازی و 5 پیروزیدر سریA مقابل کروتونه را برای رم به ثبت رساند.

6 دبل بورخا مایورال بعد از دبل مقابل کلوژ دومین دبل او برای رم محسوب می شود، مایورال اسپانیایی با 3 گل این فصل خود در سری A به مجموع شش گل در تمامی رقابت ها برای رم رسید.

8 رم در مسابقات امسال فصل 2020-2021 هشت گل در 15 دقیقه ابتدایی به ثمر رسانده است که این آمار بهترین آمار وی در بین تیم های بالانشین لیگ ایتالیا محسوب می شود.

12-1 در روند 100 درصد برد رم مقابل کروتونه مجموع گل های این تقابل 12 در مقابل 1 به سود رم می باشد،کروتونه با گل دقیقه 70 گولمیچ موفق شد برای اولین بار در تاریخ خود مقابل رم گلزنی کند.

14 راجر ایبانیز موفق به ثبت 14 بازپسگیری توپ شد که بهترین آمار بین بازیکنان میدان می باشد.

15 میخیتاریان بعد از ثبت هفتمین پاس گل و هشتمین گل خود، اکنون بهترین آمار گل و پاس گل را در بین بازیکنان تیم در فصل 2020-2021 در اختیار دارد.(میخیتاریان بر روی 15 گل تیم اثر مستقیم داشته است) در بین بازیکنان شاغل در اروپا تنها برونو فرناندز و هری کین آماری نزدیک به میخیتاریان دارند.

22 سه گل رم در نیمه نخستم جموع گل های رم در 45 دقیقه های نخست این فصل سری آ را به 22 گل رساند،این آمار بهترین آمار بین تیم های حاضر در بین پنج لیگ معتبر اروپایی می باشد.

52 با برد مقابل کروتونه رم دو آمار خود را بهبود بخشید: بیشترین پیروزی مقابل تیم های تازه صعود کرده (25برد) بیشترین گل زده مقابل این رقبای تازه صعود کرده(52 گل )

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *