حافظ مسلمی 1061 روز پیش
بازدید 42 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد کروتونه

پائولو فونسکا پیش از دیدار مقابل کروتونه در کنفرانس شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.
بازی مقابل سمپدوریا یک بازی طاقت فرسا بود و بعد از کروتونه شما با بازی با اینترمیلان و لاتزیو روبرو می شوید – آیا بهتر است با همان بازیکنان بمانید یا بازیکنان را تغییر دهید؟
“همانطور که گفتید ، بازی مقابل سمپدوریا از نظر جسمی برای ما سخت بود. مسئله این است که ما وقت بهبودی نداریم. من به چند بازی بعدی فکر نمی کنم ، فقط این یک بازی است. ممکن است دو یا سه تغییر ایجاد کنم. اما حتی اگر دو یا سه بازیکن را عوض کنید ، رویکرد تیم تغییر نمی کند. در مورد اینکه کدام بازیکنان بازی می کنند ، ما باید فردا ببینیم. ”
آیا مدیر کل جدید تیاگو پینتو و بیش از همه مالکیت ، از اهمیت این پنجره نقل و انتقالات آگاه است؟
“بله ، آنها می دانند تیم به چه چیزهایی نیاز دارد. ما در این باره صحبت می کنیم و در حال همکاری برای بهبود تیم هستیم. ”
آیا درست است که شما هیچ درخواست خاصی از باشگاه نکرده اید؟
“من با تیاگو صحبت می کنم. او می داند به چه نوع بازیکنانی نیاز داریم ، می داند که به نظر من کدام بازیکنان می توانند به پیشرفت تیم کمک کنند. تعداد کمی از آنها وجود دارد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”
با توجه به نیاز به چرخش در این دوره ، فکر می کنید وجود گزینه های خوب روی نیمکت یا بیرون کشیدن قویترین سمت ممکن برای از بین بردن هرچه سریعتر بازی مهمتر است؟
“جدا از هر کسی که فردا بازی کند ، من قبلاً در مورد این موضوع با بازیکنان صحبت کرده ام، کروتونه طرف خوبی است ، ما نمی توانیم فقط به جدول لیگ نگاه کنیم ، اما اینکه آنها در بازی های اخیر چگونه کار کرده اند.
“من کاری را که آنها مقابل اینتر انجام دادند تماشا کردم و تیمی را دیدم که از کیفیت و شهامت برخوردار است. به خصوص در نیمه اول – بازی مانند آنها مقابل اینتر آسان نیست. بنابراین اگر می خواهیم برنده شویم ، باید با هر دو بازی کنیم جاه طلبی و تمرکز ، مقابل تیمی که کیفیت زیادی دارد. آنها می خواهند توپ را بدست آورند ، نمی ترسند. این بازی سختی خواهد بود. ”
به نظر شما تیم در کدام منطقه بیشتر به تقویت نیاز دارد؟
“من الان نمی خواهم در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت کنم. من می توانم ببینم که ما در حال کار برای بهبود تیم هستیم ، اما من هرگز در مورد بازیکنانی که در این باشگاه نیستند صحبت نخواهم کرد. اگر و هنگامی که آنها می رسند ، پس من در مورد آنها صحبت خواهم کرد. حالا مهم نیست. ”
آیا هنوز فکر می کنید لیگ بین اینتر و یوونتوس برگزار می شود یا فکر می کنید دیگر تیم ها – از جمله رم – درگیر شوند؟
“من هنوز هم می گویم این اینتر و یوونتوس هستند که بیشترین سرمایه را برای کسب عنوان سرمایه گذاری کرده اند. پس از آن ، پنج یا شش طرف بزرگ وجود دارد که می توانند برای کسب عنوان مبارزه کنند. همه ما جاه طلبی داریم. فقط کافی است که ببینیم میلان در حال حاضر چه کاری انجام می دهد: این فوق العاده است. در حال حاضر آنها در میان رقبا هستند و ناپولی و آتالانتا نیز می توانند باشند. اما من هنوز فکر می کنم که یوونتوس و اینتر مدعیان اصلی هستند ، زیرا آنها تیم هایی هستند که بیشترین سرمایه گذاری را انجام داده اند. ”
آیا این پنجره فرصتی برای رم است که شانس بیشتری برای صعود به جایگاه سوم داشته باشد یا فاصله میلان و اینتر را کم کند؟
“نه ، این فرصتی است که ما تیم را بهتر کنیم.”
حال لئوناردو اسپینازولا چگونه است؟ آیا او برای بازی مقابل اینتر برمی گردد؟
“او خوب است ، من اطمینان دارم که باید بتوانیم او را برای بازی مقابل نراتزوری برگردانیم.”
آیا این بازی برابر کروتون می تواند فرصتی برای کارلس پرز باشد؟
“کارلس بسیار پیشرفت کرده است ، اکنون اعتماد به نفس بیشتری دارد. او می تواند بازیکن مهمی برای باشگاه باشد. او در حال توسعه است. ”
برای جابجایی بازیکنان در جیب های کوچک فضای بین خطوط ، ایجاد سردرگمی در دفاع حریف و ایجاد فرصت های بیشتر برای حمله به حمله ، چقدر مهم است؟
“تمرکز روی عناصر خاص یک مسابقه دشوار است ، همه آنها مهم هستند و همه به یکدیگر مرتبط هستند. نمی توانم بگویم که فقط مشکلی در اشغال این فضاها وجود دارد. درست است که از بازی به بازی دیگر تغییر می کند ، اما برای هر بازی یک استراتژی تاکتیکی وجود دارد: در یک بازی مسئله مهم تر ممکن است فضاهای مرکزی باشد ، در سایر بازی ها می تواند جناحین باشد. همش بستگی دارد.”
آیا می توانید ما را در مورد شرایط آنتونیو میرانته و داویده سانتون به روز کنید؟
“شما بهتر کار می کنید ، آنها در حال بهبود هستند – اما فردا برای بازی آماده نخواهند شد. ”
ریک کارسدورپ چقدر بیشتر می تواند پیشرفت کند؟
“زیاد. او در حمله و دفاع چیزهای زیادی آموخته است. اما او هنوز هم می تواند در چند جنبه اصلی بهبود یابد

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *