آخرین اخبار موثق و مثبت در مورد فرعون

رم و استفان الشعراوی هدف مشابهی دارند که بازار نقل و انتقالات در بیش از 72 ساعت دوباره آغاز می شود:

این بازیکن 28 ساله قرار بود در اوایل ماه اکتبر به جالوروسی بپیوندد اما تأخیر در انتقال دیگو پروتی به فنرباغچه زمان کافی برای نهایی شدن قرارداد را به وجود نیاورد. علیرغم اینکه در آن زمان فرعون ناامید شد ، اما او مصمم است اطمینان حاصل کند که انتقال ژانویه به رم به دلیل حضور در تیم یورو 2021 ایتالیا انجام می شود
فونسکا هم خواهان همچین چیزی است.استراتژی این پرتغالی قبلاً به رایان فریدکین معاون رئیس گفته شده است که می خواهد مهاجم ایتالیایی را به باشگاه بیاورد زیرا یک مهاجم همه کاره است و در صدر خواسته های فونسکا است.

باشگاه الشعراوی ، شانگهای شنهوا ، قبلاً توافق کرده است که با باز شدن پنجره نقل و انتقالات در روزهای آینده ، به او اجازه دهد به طور قرضی جدا شود.

امروز یک منبع از باشگاه چینی به روماپرس اطلاع داد که یافتن معامله با جالوروسی باید ساده باشد ، با این حال ، آنها همچنین ادعا کردند که از ماه گذشته از هیچ نماینده رم خبری نداشته اند.

در همین حال ، مانوئل الشعراوی ، برادر و ایجنت این بازیکن ، انتظار می رود در همین هفته با مدیر عامل رم ، گیدو فینگا دیدار کند ، زیرا رایان فریدکین قبلا “تأیید” خود را برای بازگشت الشعراوی داده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.