پیش بازی؛آ.اس رم – کالیاری 23:15

در هفته چهاردهم سری آ و آخرین بازی سال آ.اس رم در المپیکو به مصاف کالیاری خواهد رفت.در زیر مهم ترین آمار پیش از این مسابقه قرار گرفته ست.

هفته ای پرثمر
رم در 12بازی سری آ مقابل کالیاری شکست نخورده است(8برد و 4تساوی) و از فوریه 2013 تا کنون تیم کالیاری هیچ یک از بازی های خارج از خانه خود در هفته 14ام را با شکست پشت سر نگذاشته اند.

این فصل … است
رم تنها یک بازی از 10 بازی قبلی خود در دسامبر را واگذار کرده، اولین بار مربوط به سال 1967 است، که دیگر 9 بازی باقیمانده را رم با کسب 6برد و 3 تساوی نسبت به کالیاری برتری دارد.

زیربنای مستحکم
رم از 6 بازی اخیر خود در 5 بازی موفق به کلین شیت در خانه خود شده است(4برد و 2 تساوی)

آسایش و اطمینان خاطر در خانه
از آخرین باخت رم در الیمپیکو 13 بازی گذشته است( 9 برد و 4 تساوی) ، که بعد از رکورد 16 بازی شکست ناپذیری که در فوریه 2017 به پایان رسید، این طولانی ترین رکورد شکست ناپذیری در خانه است.

خبره و کارکشته در نیمه اول
تیم پائولو فونسکا بیشتر از هرتیمی در سری آ در(18 گل) نیمه اول موفق به گلزنی شده است، و تنها ناپلی در 45دقیقه نخست گل کمتری در قیاس با رم دریافت کرده است (رم 4 گل و ناپلی 5 گل)

لیگِ متعلق به او
با تلاش هایش در بازی با آتالانتا، ادین زکو 83مین گل خود در سری آ را به ثمر رساند و او را به رده چهارم گلزنان برتر رم، هم رده با مونتلا، بالا برد. ادین تنها دو گل با رده سوم گلزنان برتر رم یعنی آمادئو آمادی فاصله دارد.

نقش در هر گل
هیچ بازیکنی در سری آ بیشتر از هنریک در گل ها ایفای نقش نکرده است( 13 گل : 7 گل و 6 تساوی) تل اینجای فصل.

برترین اروپا
فلورین تاوین( مارسی ، شش گل و شش پاس گل) تنها هافبک در پنج لیگ معتبر اروپا است که بیشتر از بازیکن رم در فصل 2020-2021 موفق به ایفای نقش در گل ها را داشته

مورد علاقه فازیو
کالیاری در کنار بولونیا، دو تیمی است که فدریکو فازیو در کارنامه خود بیشتر از یک گل به ثمر رسانده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.