مصاحبه فونسکا بعد برد کالیاری

رم سال 2020 را با پیروزی می بندد. جالوروسی 3-2 کالیاری را شکست داد و خود را به مقام سوم جدول رده بندی رساند.

این تحلیل پائولو فونسکا پس از بازی مقابل روسوبلو است.

آیا از نتیجه و واکنش نیمه اول خوشحال هستید یا اینکه تا نیمه دوم بی ثبات شده اید؟

“من راضی هستم ، امروز پیروزی مهم بود. هیچ بازی آسانی وجود ندارد و این مسابقه اثبات آن است. همیشه باید تا پایان برای سه امتیاز بجنگیم. من فکر می کنم این نتیجه عادلانه ای نیست ، ما خلق کردیم ، فرصت هایی داشتیم که در بازی آخر این نوع مشکلات را نداشته باشیم. اما من از بچه ها و سه امتیاز بسیار راضی هستم. ”

بعد از گل خواو پدرو ارواح برگامو را دوباره دیدید؟

“ما لحظه ای دوباره داشتیم که ممکن بود دشوار باشد. من معتقدم ما می توانیم در همه شرایط تمرکز خود را حفظ کنیم.

چرا کریستانه در مرکز دفاع است؟

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که ما یک مسابقه شدید مقابل آتالانتا داشتیم و من می خواستم به برخی از بازیکنان استراحت بدهم. اسمالینگ اکنون بازگشته است و انجام بسیاری از بازی ها برای او دشوار است. من به برایان اعتماد کردم (کریستانه ، ویراستار): من دوست دارم او در آن موقعیت بازی کند و داشتن توپ در ابتدای ساخت مهم بود. ”

آیا ایده چرخش سیستماتیک در جلو با پدرو ، پلگرینی و مخیتاریان مورد توجه قرار می گیرد؟

“من باید به همه راه حل ها فکر کنم. پلگرینی بازی نکرد زیرا او بازی های زیادی انجام داد و یک مشکل کوچک داشت ، اما من به همه بازیکنان ایمان دارم. ما می توانیم تغییر کنیم تا زمانی که قصد تیم تغییر نکند. ”

اما آیا پلگرینی هافبک یا بازیساز بهتری است؟

“او می تواند هر دو موقعیت را پوشش دهد ، در هر دو عملکرد خوبی داشته است. امروز او بعدا وارد بازی شد و این کار را به خوبی انجام داد. برای من ، انتخاب جایی که او می تواند بازی کند دشوار است “.

در زمان جایگزینی ژکو با مایورال ، شما چه گفتید؟

“قصد تغییر ژکو بود ، زیرا او خسته بود ، او بازیهای زیادی انجام داده بود. اما بعد از گل ، ویلار به من گفت خسته است. سپس او به آن فکر کرد و سپس من تغییری را که تصور می کردم (با مایورال ، ویراستار) ایجاد کردم. ”

یکی از یادداشت های او در سال 2020: رم با وجود انتقادات فراوان ، در جدول رده بندی سوم است.

“این اولین قسمت مثبت از فصل است ، ما 2020 را در جایگاه سوم قرار می دهیم. شاید برای بسیاری از افراد این امکان وجود نداشته باشد ، اما تیم همیشه به این موقعیت اعتقاد داشت ، حتی بعد از لحظات سخت. امروز تیم تعادل نشان داد. ما جواب خوبی داده شده “.

برای ادامه مبارزه برای کسب مقام چهارم ، آیا چیزی برای حل در بازار وجود دارد؟

“بیایید اکنون به فکر بازار نقل و انتقالات باشیم. هنگام بازگشت ، بازیهای زیادی پیش رو خواهیم داشت. مهم این است که خوب فکر کنیم و خوب انتخاب کنیم”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.