مصاحبه کومبولا با تله رادیو

ماراش كومبلا بعد از ظهر روز دوشنبه ، به عنوان بخشی از ابتکارات باشگاهی ، از بیمارستان اسپالانتزانی بازدید كرد.

كومبولا به تله رادیو استریو گفت: “ما بدیهی است كه باخت یکشنبه را با رئیس تحلیل خواهیم كرد.”

“در نیمه دوم ، مشخص است که ما تلاش کردیم. ما خسته شدیم ، اما در مقابل یک طرف خوب هم بودیم.”

“اما ما باید سریع بازگردیم ، زیرا اگر مدام به گذشته نگاه کنیم هرگز پیشرفت نخواهیم کرد. ما باید اشتباهات انجام شده را تجزیه و تحلیل کنیم و مطمئن شویم که آنها را تکرار نمی کنیم.”

فکر می کنید به نظر می رسد رم علیه مخالفت با کیفیت مبارزه می کند ، یا اینکه اخیراً این فقط اتفاقی است که از بین رفته است؟

“ما نشان داده ایم که اینطور نیست. ما در این فصل با یوونتوس و آث میلان به تساوی رسیده ایم و نشان داده ایم که می توانیم مقابل هر کسی بازی خوبی انجام دهیم. متأسفانه دیروز نیمه دوم ضعیف بود ، اما در چند بازی بعدی جبران خواهیم کرد. ”

آیا سازگاری با زندگی در یک شهر بزرگ سخت بوده است؟ آیا متوجه تغییر شده اید؟

“نه در آغاز ، زیرا من روی تیم تمرکز داشتم. می خواستم مطمئن شوم که از همان ابتدا در دسترس مربی هستم. اما ، صادقانه بگویم خیلی تغییر نکرده است: من احساس راحتی می کنم ، خیلی در خانه هستم. در رم کاری را که در [شهر] پسکیرا انجام می دادم انجام می دهم. ”

رم اکنون مدافعان زیادی دارد. چگونه در این واحد مستقر شده اید ، و روش کار پائولو فونسکا چه تفاوتی دارد؟

“در مقایسه با فصل گذشته متفاوت است ، اما در نتیجه چیزهای زیادی آموخته ام. داشتن بازیکنانی در کنار شما مانند کریس اسمالینگ ، جیانلوکا مانچینی و راجر ایبانز به این معنی است که فقط می توانید از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید. من از قبل که به اینجا رسیده ام احساس می کنم خیلی پیشرفت کرده ام. ”

چه چیزی باعث شد شما رم را انتخاب کنید؟ خیلی سریع اتفاق افتاد …

“بله ، رم علاقه خود را به من کاملا واضح اعلام کرد. سپس سایت فن ، مربی و برنامه هایی را که باشگاه برای آینده در نظر گرفته است دیدم و از همه این ها قانع شدم. همه چیز به سرعت اتفاق افتاد اما من هرگز در این مورد تردید نداشتم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *