حامد شیرازی 1159 روز پیش
بازدید 53 بدون دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی فونسکا پیش از بازی با آتلانتا

رم زمان کمتری برای ریکاوری نسبت به آتلانتا داشت به همین دلیل تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد خواهید کرد؟ درسته که زمان زیادی برای ریکاوری نداشته ایم اما به نظرم تنها دو یا سه تغییر خواهیم داشت. نمی خاهم تغییر زیادی ایجاد کنم چون تیم روند خوبی دارد.

در سال های اخیر به نظر رم در نبردهای فیزیکی با آتلانتا کمی ضربه خورده است، برنامه ای برای جدال خواهید داشت؟ این بازی با بازی های قبل متفاوت است، در مقابل تیمی متفاوت و یک تیم قوی. ما زمان زیادی برای تفکر در مورد این بازی نداریم.فردا خواهیم دید. گونزالو ولار می تواند از ابتدا به میدان برود همچنین برایان کریستانته و دیگر بازیکنان.من انتخاب هایم بر اساس تصمیمات تاکتیکی و شرایط بازی انجام خواهم داد.

آیا رم نیز در این فصل در جستجوی اسکودتو است؟
“ما هنوز در ماه دسامبر هستیم ، بسیاری از طرفین به هم نزدیک هستند و بسیاری دیگر می توانند در چهار تیم برتر قرار بگیرند. همانطور که همیشه گفته ام ، هدف ما این است که عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشیم – و این به این معنی است که در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم. اما تکرار می کنم ، ما در ماه دسامبر هستیم ، خیلی زود است که در مورد چیز دیگری صحبت کنیم. ”

“من همیشه سعی می کنم تعادل داشته باشم و می خواهم تیم نیز چنین باشد. وقتی پیروز می شویم بهترین های جهان نیستیم و وقتی می بازیم هم بدترین نیستیم. ما همیشه باید این تعادل را حفظ کنیم. ”
پدرو فصل را خیلی درخشان آغاز کرد ، اما در هفته های اخیر کمی مسطح به نظر می رسید: آیا او در برگامو شروع می کند؟
“پدرو هنوز یک بازیکن واقعا مهم برای تیم ما است. فردا خواهیم دید ، اما او می تواند گزینه ای برای شروع بازی باشد. ”
ادین ژکو تاکنون در 9 بازی چهار گل به ثمر رسانده است. آیا انتظار بیشتری از او دارید؟
“ژکو خوب کار می کند ، او واقعا کار مهمی برای تیم انجام می دهد. او قبلاً چهار گل به ثمر رسانده است اما در خلق تعدادی دیگر نقش داشته است. این برای من مهم است. ”
آیا آنتونیو میرانته از فردا شروع می کند یا پائو لوپز؟
“من قبلا تصمیم خود را گرفته ام ، اما شما باید منتظر بمانید تا فردا ببینید.”
چه چیزی در رم نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است؟
“ما اکنون یک سال و نیم با هم هستیم ، بنابراین طبیعی است که تیم اکنون کمی قدرتمندتر باشد. بازیکنانی آمده اند که گروه را تغییر داده و بهبود بخشیده اند. این طبیعی است ، این اتفاقی است که می افتد وقتی که شما وقت بیشتری با هم داشته باشید و همه فکر بهتری در مورد نحوه بازی ما داشته باشند. ”
شما در مقابل یک طرف قرار می گیرید که در زمین بازی نفر به نفر انجام می دهد. آیا از مدافعان میانی خود می خواهید به محض گرفتن توپ از آتالانتا ، حریفان خود را تحت فشار دهند؟
“همانطور که گفتم ، این یک بازی متفاوت در برابر تیمی است که سبک بازی متفاوتی دارد. اما ما اهداف یا هویت خود را تغییر نمی دهیم. آنچه در هر بازی تغییر می کند ، استراتژی تاکتیکی است که ما آن را براساس ویژگی های حریف اصلاح می کنیم. ”
این آزمون چه نوع آزمایشی خواهد داشت – قضاوت در مورد پتانسیل واقعی این گروه چقدر مهم است؟
“روبرو شدن با آتالانتا همیشه سخت است ، آنها یک طرف برتر هستند. اما برای ما این فقط یک بازی دیگر است که می خواهیم برویم و برنده شویم. تغییر نمی کند ویژگی های بازی چه تغییراتی می کند ، اما آرزوی کلی ما همیشه یکسان است: پیروزی. ”
از نظر آمادگی جسمانی ، فکر می کنید رم نسبت به فصل گذشته پیشرفت کرده است – یا آتالانتا کمی پسرفت کرده است؟
“نه ، آتالانتا هنوز واقعا قوی است. بله ، این یک بازی جدی خواهد بود ، اما ما نیز قدرتمند و آماده آن نبرد هستیم”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *