پیش بازی؛آتالانتا-آ.اس رم

در هفته سیزدهم سری آ،رمی ها در برگامو مهمان آتالانتا خواهد بود.خبر خوب،بازگشت سانتون و‌ و کریستانته ست.
حال ما 10 آماری را که باید قبل از هفته 13 سری آبازی کنیم ، نگاهی می اندازیم.

بخشی از تاریخ

این جدیدترین بازی ممکن است به نفع آتالانتا باشد ، اما با توجه به ۱۱۷ امین رویارویی سری آ بین این دو ، رم 52 برد ۲۷ باخت داشته ست.

تعداد باخت ها

از 37 تساوی باقی مانده ، آخرین تساوی در فصل 19 -2018 انجام شد که این دو یکدیگر را دوبار با نتیجه 3-3 متوقف کردند. آتالانتا نیز در 5 بازی اخیر خود در لیگ ، 3 بازی مساوی کرد.

شلیک گل

رم در هر 10 سفر گذشته خود به آتالانتا دروازه حریف خود را باز کرد ، اما آنها در این مدت فقط یک کلین شیت نگه داشته اند ، پیروزی 1-0 در آگوست 2017.

کلین شیت با فونسکا

با هدایت پائولو فونسکا ، رم 12 بار خارج از خانه در لیگ سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده است ، که 3 گل بیشتر آتالانتا و اینترمیلان ست.

امتیاز آزاد

رم در این دوره 27 گل به ثمر رسانده است و تنها 5 بار در تاریخ خود پس از 12 روز ابتدایی یک فصل سری آ گل های بیشتری زده است.

پیشرو از جلو

ادین ژکو در شش گل در هفت بازی اخیر خود در سری آ مقابل آتالانتا نقش داشت (5 گل ، یک پاس گل) و از دو دیدار اخیرش در ورزشگاه گویس سه گل به ثمر رسانده است.

رویکرد مستقیم

تنها رودریگو دی پل (3،384 متر) در مقایسه با لئوناردو اسپینازولا ، که در حال حاضر 2،810 متر در سری آ دریبل کرده است ، با توپ مسافت بیشتری را در زمین طی کرده است.

گرفتن میکخی

هیچ هافبکی در پنج لیگ برتر اروپا در این فصل بیشتر از هنریک میخیتاریان (12) گلزنی نکرده است ، که 7 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل به هم تیمی هایش رسانده است.

چهره های آشنا

چهار تیم فعلی رم در یک نقطه نماینده آتالانتا بودند. لئوناردو اسپینازولا (50 حضور در سری آ برای La Dea) ، برایان کریستانه (48) ، جانلوکا مانچینی (41) و راجر ایبانز (یک).

۳۰دقیقه نخست
هیچ تیمی در نیم ساعت اول مسابقات تاکنون در 2021-2020 بیش از رم (11) و آتالانتا (10) گل نزده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *