حافظ مسلمی 1085 روز پیش
بازدید 31 بدون دیدگاه

مصاحبه کاستی با TMV

مارکو کاستی مدافع سابق رم بعد از دو بازی رم مقابل بولونیا و تورینو،درمورد وضعیت فعلی جالوروسی اظهارنظرکرد.این اظهارات وی به رادیو tmw است.
این رم تا کجا پیش میرود؟
“این یک فصل سخت و بسیارعجیب است،همه روزهای خاصی را تجربه میکنند.با چند جلسه تمرین و مسابقات زیاد.رم بازیکنان جوان وبا کیفیتی دارداما عناصر باتجربه ای هم هستندکه با دفاع ۳نفره تعادل لازم راپیدا کرده اند.یووه بدون شکست باقیمانده میلان خیلی خوب کار میکند.اینتر با وجود جنجالها هنوز مدعیست،ناپولی خوب بازی میکند.این یک قهرمانی جذاب است.
رم از چه تیم هایی بهتر است؟
در این لحظه شاید رم پشت میلان واینتر است.اما راه قهرمانی طولانیست.بازیهای مستقیم زیادی وجود داردویووه می اید تا برای اسکودتو رقابت کند.
اکنون چالش مقابل اتالانتا،این یک نقطه عطف برای رم است؟
“بازی تعیین کننده نخواهد بود،اگر رم پیروز شود اعتماد بیشتری کسب خواهد کرد.من معتقدم برای مشکلاتی که در برگامو وجود دارد و برای اوضاع موجود رمیها میتوانندبیش از سالهای دیگر قمار کنند.
قهرمانی را چطور می بینی؟
“اینتر مدعیست زیرا گذشته کونته روشن است،او همیشه با تیمهایی که در یک جبهه جنگیده اند و فقط در لیگ حضور داشته اند برنده بوده و یووه که مثل همیشه مدعیست و بقیه تیمها برای دو مکان باقیمانده بازی میکنند.
اسپیناتزولا بهترین وینگر سری آ؟
“اوهم مثل کواردادو و تئو هرناندز خوب کار میکند.او مطمئنم یکی از بهترینهاست که بخاطر استحکام دفاعی رم رشد زیادی کرده ودر فاز حمله هم بسیار خوب عمل میکند.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *