حافظ مسلمی 1087 روز پیش
بازدید 35 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد از برد تورینو

به گزارش سایت رسمی سایت باشگاه،پائولو فونسکا بعد از برد مقابل تورینو مصاحبه ای انجام داده ست که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

بزرگترین نکته مثبت امشب چه بود؟

“به طور کلی سه نکته! هدف این بود که امشب پیروز شویم و ما می دانستیم که این بازی آسانی نخواهد بود. ما پیروز شدیم و خوب هم پیروز شدیم. ما بازی را در جاهایی مدیریت کردیم. ما سه گل به ثمر رساندیم و پیروز شدیم. ”

آیا انتظار داشتید که لورنزو پلگرینی به این شکل بازگردد؟

“بله ، به نظر من پلگرینی همیشه خوب عمل کرده است. امروز او یک گل خوب به ثمر رساند و من فکر می کنم مانند آخرین بازی های خود عملکرد خوبی ارائه داده است. ”

سه بازیکن که امشب  در دفاع استفاده کردید ، فکر می کنید این بهترین های شما باشد؟ و آیا تیم می توانست در 20 دقیقه پایانی بازی را بهتر مدیریت کند؟

“بله ، من فکر می کنم چنین است. ما بخش آخر بازی را به بهترین شکل مشاهده نکردیم: ما می توانستیم از توپ بهتر استفاده کنیم ، به خصوص که یک بازیکن اضافی داشتیم. آنها شروع به فشار دادن ما کردند و ما از توپ به خوبی استفاده نکردیم و به تورینو فرصت داد تا در یک سوم پایانی به ما حمله کند. من این را دوست نداشتم ”

“تا آنجا که خط دفاعی پیش می رود ، بازگشت جیانلوکا مانچینی و کریس اسمالینگ مهم است. در نیمه وقت تصمیم گرفتم که با مانچینی ریسک نکنم ، چون قبلاً از وی رزرو شده بود. اما من از هر دوی آنها راضی بودم. ”

آیا چرخش پلگرینی ، پدرو و هنریخ مخیتاریان برای دو پست است ، یا آیا آنها به پیشرفت آنچه گونزالو ویلار از یک نقش عمیق تر ارائه می دهد کمک می کنند؟

“ما در هر دو نقش گزینه بازی پلگرینی را داریم ، در حالی که ویار امروز لیاقت شانس خود را داشت. من تصمیم گرفتم با این کار پیش بروم زیرا هر دو آنها مقابل بولونیا عملکرد خوبی داشتند و پلگرینی کمی جلوتر بازی کرد. من امروز نمی خواستم آن را تغییر دهم اما به نظر من پلگرینی می تواند در هر دو پست به همان اندازه بازی کند. سپس ، وقتی ویلار کارت را گرفت ، من پلگرینی را عقب انداختم و او گل زد. فکر می کنم لورنزو می تواند در چندین پست بازی کند. ”

آیا احساس می کنید که ضمانت نامه های جانبی در رده های اول جدول قرار دارند؟

“ما از نحوه به نظر رسیدن جدول در حال حاضر خوشحال هستیم ، اما هنوز یک راه طولانی و طولانی وجود دارد. اکنون باید به بازی بعدی برابر آتالانتا فکر کنیم که بسیار دشوار خواهد بود. ”

چقدر به حضور دن و رایان فریدکین کمک کرده است؟

“برای تیم احساس حمایت از آنها واقعا مهم است. برای من حضور مثبت آنها در اطراف بسیار مثبت است. ”

آیا از قبل برنامه ای برای بازگشت نیکولو زانیولو در نظر گرفته شده است؟

“نه ، ما باید برای لحظه مناسب صبر کنیم تا زانیولو را دوباره وارد زمین کنیم. بهبودی او به خوبی پیش می رود ، اما یک بازه زمانی وجود دارد که باید به آن احترام بگذاریم. .”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *