حافظ مسلمی 1082 روز پیش
بازدید 41 بدون دیدگاه

مصاحبه ده روسی با فیفا

، کاپیتان سابق رم و قهرمان جهان در سال 2006 ، با سایت رسمی فیفا مصاحبه ای داشته که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

چه کسی عنوان بهترین بازیکن مردان 2020 را کسب می کند؟
“مسی هنوز بهترین است اما اگر به فصل گذشته نگاه کنیم ، رابرت لواندوفسکی شایسته آن است. او قهرمان لیگ قهرمانان شد و تعداد زیادی گل به ثمر رساند (55 گل در 47 بازی)

و در بین مربیان؟
“آسان نیست زیرا نامزدهای انتخابی همه نتایج عالی کسب کرده اند. معمولاً برنده بیشترین عناوین نیز جایزه را دریافت می کند ، بنابراین هانس-دیتر فلیک از بایرن مونیخ قطعاً مورد علاقه است. او آن را کسب کرده است. یک مدیر که به یک باشگاه شش می آید ماه ها قبل از پایان فصل ، با یک بیماری همه گیر در این بین ، و این همه چیز را تغییر می دهد اما پس از آن برنده می شود شایسته این جایزه است.”

به نظر شما بهترین بازیکنی که تا به حال بازی کرده اید چه کسی بوده است؟
“من با بازیکنان استثنایی ، قهرمانان بزرگ بازی کردم اما فرانچسکو توتی از همه بزرگتر بود. او چیزهایی را داشت که دیگران نداشتند. او می توانست هم تیمی های خود را در هر کجا از زمین باشد ، حتی اگر آنها دور باشند. هرگز کسی را ندیده است. کاری را که او در زمین فوتبال انجام داده انجام دهد. ”

بهترین بازی  دوران شما کدام بود؟
“شاید بهترین نبود اما در 9 ژوئیه 2006 (ایتالیا و فرانسه 1-1 ، 5-3 پنالتی !) ، بدیهی است که بهترین مسابقه حرفه ای من بود زیرا ما جام جهانی را بردیم. بهتر از قهرمان جهان شدن “.

سرانجام ، بهترین گل دوران شما چیست؟
“راستش را بخواهید ، من در دوران حرفه ای خود گلهای زیادی نزده ام (64 گل در 623 بازی  دورانم، بهترین گل) مقابل ژاپن در المپیک 2004 یونان (ژاپن U23 مقابل ایتالیا زیر 23 2-3) بود.او کاملاً عالی بود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *