پیام تبریک دختر آمادئی به ژکو

روز یکشنبه ادین ژکو  با گلزنی مقابل بولونیا تعداد گل هایش را به عدد صد و یازده  رساند و هم همراه با آمادئو آمادئی  در رده سوم  بهترین گلزنان تاریخ باشگاه  باشگاه رساند. ماریا گراتسیا دختر او پیام شخصی برای ستاره اهل بوسنی ارسال کرد.

ادین عزیز؛

می خواهم بابت به ثمر رساندن 111 گل برای رم به شما تبریک بگویم. همان  تعداد گلی که پدر من ، آمدئو آمادئی ، برای این باشگاه به ثمر رساند  و دقیقاً در همان تعداد بازی ، 234 بازی نیز  انجام داد.”

“این یک اتفاق باورنکردنی است ، اما بسیار خوشحالم می کند. با گل های خود به ارتقا سطح رم ما کمک کرده اید که بازی های دشوار را به نفع رم تعیین کنید ، درست مثل پدر من!”

“من این ایده را دوست دارم که شاید شما بتوانید چیزی از خودتان را در آمادئو امادئی ببینید. و شاید اکنون ، در سال 2020 ، شما نیز بتوانید “il fornaretto” (“نانوای کوچک” – لقب آمادئی)  جدید رم باشید!

“پر من یک طرفدار پر شور رم بود. او با رم در قلب خود متولد شد و در آنجا نیز با آن فوت کرد. و من بسیاری از او را در شما می بینم ، بیش از حد. درست مثل او ، شما برای خودتان بازی نمی کنید.شما همیشه برای تیم بازی می کنید.”

“شاید به همین دلیل است که گاهی اوقات موفق نمی شوید تمام گلهایی را که دوست دارید به ثمر برسانید. زیرا شما خود را فدای رم می کنید. چون شما همه چیز را برای تیم می دهید.”

“امیدوارم که شما بتوانید اینگونه ادامه دهید. امیدوارم که بتوانید ما را به سمت دستاوردهای بزرگی که همه ما هواداران رم در سالهای اخیر امیدوار بوده ایم ، راهنمایی کنید.”

به همین دلیل است که من ناراحت نیستم که ببینم کسی به عنوان سومین گلزن برتر رم در تمام دورانها به پدر رسیده است. چون پدر از دیدن شما در عمل بسیار خوشحال می شد. زیرا او بسیار خوشحال شده بود كه می تواند مهاجم پربار دیگر رم را در آغوش بكشد ، یكی دقیقاً مثل زمان بازگشت به دوران خودش.”

“اگر عاشق رم هستید ، همیشه باید امیدوار باشید که در نهایت برخی از سوابق مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. زیرا اهداف و گل های شما همیشه در خدمت کمک به رم بوده اند. و هیچ چیز بیش از رم اهمیت ندارد.”

فورزا ادین. فورزا رما

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *