مصاحبه کامل کالافیوری بعد از تمدید

به گزارش سایت رسمی باشگاه رم،آینده ریکاردو کالافوری،به رنگ زرد و قرمز خواهد بود.

کالافیوری ، 18 ساله ، روز سه شنبه قرارداد بلند مدت جدیدی را با این باشگاه امضا کرد، قراردادی که وی را حداقل تا تابستان 2025 به جالوروسی ها متعهد می کند.

این معامله چند ماه قابل توجه برای بازیکن آکادمی  رم، که اولین بازی خود را برای تیم اول در ماه آگوست انجام داد و اولین گل خود را در باشگاه نوجوانان در ماه نوامبر به ثمر رساند ، به پایان می رسد.

کالافیوری ، بلافاصله پس از امضای اسناد و مدارک ، مصاحبه ای انجام داد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.”من خوشحالم ، از همان کودکی رویای من بوده است.”

“این یک قدم مهم است،فقط همین چیز کوچک بود که باعث شد من واقعاً عضو تیم اصلی باشم.”

“اکنون می توانم بگویم که من عضو تیم اول رم هستم ، که به نظر من تقریباً باورنکردنی است. این بزرگترین چیز در جهان است. ”

این برای شما چه معنی دارد؟

“این برای من بسیار ارزشمند است. هر بچه ای که از طریق آکادمی اینجا می آید ، با علاقه به این باشگاه و این رنگ ها ، آرزو دارد روزی به این نقطه برسد. به نظر می رسد که من توانسته ام به آن دست پیدا کنم – هنوز مطمئن نیستم که واقعاً غرق شده باشد. ”

شما فقط در پایان فصل گذشته اولین بازی خود را انجام دادید، چگونه انتقال از تیم جوانان به سطح بزرگسالان را پیدا کردید؟

“همه جای تعجب بود. در ماه اوت من تمرینات خود را با پریماورا به پایان رسانده بودم ، آماده تعطیلات بودم و در عوض آنها مرا برای بازی [مقابل یوونتوس] فراخواندند – و در پایان اولین بازی خود را انجام دادم.

“من در ابتدای این فصل همان جایی را که ترک کردم شروع کردم و با هر جلسه تمرین با سرعت سری آ احساس راحتی می کردم.”

شما تنها بازیکن جوانی نیستید که این فصل را شکست داده اید ، آیا احساس می کنید در این مدت فرصت بیشتری برای بازیکنان جوان وجود دارد؟

“من فکر می کنم امسال یک حس متفاوت در بین بازیکنان جوان وجود دارد ، به خصوص با توجه به اینکه بسیاری از هم تیمی های من به تیم اصلی دعوت می شوند و برای تیم ظاهر می شوند. فکر می کنم اعتماد به نفس بیشتری داریم و همه در اینجا احساس راحتی بیشتری داریم.

“پائولو فونسكا به من كمك زيادي كرده است. من وقتی برای او بازی می کنم هیچ ترسی ندارم ،می توانم ایمانی را که به من دارد احساس کنم.”

در حال حاضر عضویت در تیم چه حسی دارد؟ از شروع فصل چه ساخته اید؟

“ما در حال حاضر واقعاً خوب بازی می کنیم ، به نظر می رسد تعادل درستی پیدا کرده ایم. حتی در بازی های سخت نیز توانسته ایم سه امتیاز به خانه برسانیم. ما در حال آماده سازی هستیم ، بازیکنان بسیار خوبی داریم – بازیکنانی که قبلاً در پلی استیشن با آنها بازی می کردم و اکنون با هم تمرین می کنیم!”

شما به یک آرزو رسیده اید – آرزوی بعدی چیست؟

“رویای من این است که با این باشگاه چیزی بدست آورم. من دوست ندارم زیاد صحبت کنم اما فکر می کنم همه هم تیمی های من نیز این هدف را دارند. برنده شدن چیزی با رم برای من ایده آل خواهد بود ، یک رویا خواهد بود. ”

آیا به ثمر رساندن اولین گل خود برای این باشگاه بدون هوادار در آنجا برای دیدن آن ناامید کننده بود؟

“من امیدوارم که وقتی همه اینها تمام شد ، ما می توانیم به ورزشگاه خود برگردیم و ورزشگاه هر بازی را پشت سر بگذارد. نبود آنها را احساس می کنیم ، درست مثل اینکه می دانیم دلتنگ تماشای ما شده اند. ”

شما آن گل را با بوسیدن نشان جشن گرفتید!

“این کاری است که نمی توانم انجام دهم! به ویژه در لحظات شادی. من مهاجم نیستم ، به این تعداد گل نمی زنم ، بنابراین وقتی این اتفاق می افتد ، باید نشان دهم که چقدر خوشحالم! امیدوارم به طریقی بیش از حد یا اغراق آمیز مورد توجه طرفداران قرار نگیرد. فکر می کنم همیشه تمایل به انجام آن را دارم. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *