حافظ مسلمی 1167 روز پیش
بازدید 39 بدون دیدگاه

آمار بعد جدال با بولونیا

در هفته یازدهم سری آ رمی ها در خانه بولونیا به مصاف این تیم رفتند که موفق شدند با نتیجه پنج بر یک  موفق به پیروزی شوند

ورزشگاه رناتو دلارا رم در یک نیمه آتشین پنج گل به ثمر رساند و این برد پرگل مقابل بولونیا موجب گردآوری چند عدد قابل توجه توسط ما شد.در زیر مهم تربن آمار بعد از این جدال قرار گرفته ست.

.مهم ترین آمار بعد از این مسابقه در زیر  قرار گرفته ست.

روز شنبه در ورزشگاه رناتو دلارا رم در یک نیمه آتشین پنج گل به ثمر رساند و این برد پرگل مقابل بولونیا موجب گردآوری چند عدد قابل توجه توسط ما شد.

1-5 بعد از برد 5 بر صفر مقابل بولونیا در المپیکو در سال 2013 این پرگل ترین برد رم مقابل این تیم بود و همچنین بهترین برد رم در خانه بولونیا نیز محسوب می شود.

2 لورنزو بار دیگر با یک پاس گل و یک گل بر روی دو گل رم تاثیرگذار، اولین بار در سپتامبر 2018 در بازی دربی مقابل لاتزیو موفق به انجام این کار شده بود.

3 گل دیروز ورتوت سومین گل او در جریان بازی بود ، او در مجموع 13 گل خود برای رم 10 گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده بود.

5 ادین ژکو از مجموع 6 بازی در ورزشگاه بولونیا موفق به زدن 5 گل شده است. رم برای سومین بار در فصل 2020-21 موفق به زدن 5 گل شده است ، آماری بیش از هر تیم در بین تیم های پنج لیگ معتبر اروپایی و مساوی با آمار بایرن مونیخ و تاتنهام.

11 هنریک میخیتاریان با گل و پاس گل روز گذشته به امار تاثیرگذاری بر 11گل(6گل و 5 پاس گل) در یازده بازی این فصل سری A دست یافته است.

16 در چنین بازی که بیشتر تمجیدها نصیب خط حمله رم شد ، راجر ایبانز با 16 بازپسگیری توپ بهترین آمار بین بازیکنان دو تیم را در اختیار داشت

17 در 17 سفر گذشته رم به ورزشگاه رناتو دلارا در 16 بازی موفق به گلزنی شده است و حداقل دوبار در 4 جدال اخیر خود موفق به جبران نتیجه شده اند.

24 با اتمام این بازی تنها ناپولی با 26 گل و آ ث میلان با 29 گل آمار بهتری در گلزنی نسبت به رم (24)در این فصل دارند.

111 کاپیتان ادین ژکو (رکورد دار گلزنی غیر ایتالیایی رم) با به ثمر رساندن گل دوم تیم و تثبیت برد تیم 111 گل خود برای جالوروسی را به ثمر رساند و توانست با آمار گلزنی آمادئو آمادئی در جایگاه سوم بهترین گلزنان تاریخ رم برابری کند. ادین ژکو این آمار را در تعداد بازی مشابه با آمادئو آمادئی به ثبت رساند. (234 بازی)

1931 رم باری سومین بار در تاریخ خود در یک نیمه 5 گل به ثمر رساند، آخرین باری که این امر محقق شده بود می سال 1931 مقابل لیورنو بوده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *