مصاحبه کامپوس بعد از برد بولونیا

بعد از اخراج فونسکا در دیدار گذشته ، نونو کامپوس روی نیمکت رم نشست. او بعد از این برد مصاحبه ای انجام داد که در زیر قرار گرفته ست.

“پیروزی عالی ، بعد از دو بازی سخت خوشحال شدی؟

بله ، درست است ، ما بعد از  دو بازی سخت به این اینجا آمدیم.”
اینجا می آمدیم ، اما پاسخ امروز شگفت آور فوق العاده ای بود. ما نمایش فوق العاده ای ارائه
دادیم ، نمایش نیمه اول ما استثنایی بود: من فکر می کنم رم رکورد زد ، از سال 1931 تاکنون 5 گل
نیمه اول به ثمر نرسانده است. ادین همچنین یکی از گلهای زودهنگام خود را برای این
باشگاه  به ثمر رساند.اما من می خواهم این واقعیت را بگویم که که این یک عملکرد عالی تیمی بود.

آیا روح جمعی قدرت واقعی این تیم است؟ “وقتی در چندین جبهه می جنگید این مهم خواهد بود
بدون یک دوتایی، از طريق روحیه جمعی است   که روما قويتر خواهد شد. ما بازی های زیادی برای انجام داریم ، حتی اگر این نیز به این معنی باشد که زمان زیادی برای تمرین نداریم. ما بازیکنان جوان زیادی داریم که برای رشد و بالا بردن کیفیت تیم به زمان بیشتری نیاز دارند. ما هنوز هم باید سخت کوشی کنیم ، هنوز یک کار عادلانه وجود دارد. ما هنوز چیزی برنده نشده ای  اما این مسیری است که برای ادامه کار باید دنبال کنیم ما تا حدودی به دلیل ویژگی های تقابل برای مسابقه آماده شدیم طرفی که مرد به انسان آن را به خوبی نشان می دهد. بنابراین ما می خواستیم
با دو لمس بازی کنیم و توپ را به سرعت به فضاهای پشت خط بفرستیم از پاسخ بازیکنان کمی تعجب کردید؟
نه ، ما تعجب نکردیم ، زیرا ما هر روز با این بازیکنان کار می کنیم و بنابراین می دانیم که آنها این توانایی را دارند، وقتی همه آنها را کنار هم.قرار می دهند، عملکردی تقریبأ عالی مانند امروز.را ارائه دهند.عملکرد برابر ساسولو نیز خوب بود ، ما عملكرد خوبی ارائه دادیم اما متأسفانه موفق به گلزنی نشدیم و شاید همین امر باعث شده تا برخی به نتیجه گیری های مختلف برسند. اما از نظر تاکتیکی تیم عملکرد خوبی داشت و مستحق و پیروزی بود.امروز ما به روش درست پاسخ دادیم ، به خصوص در نیمه اول بازی درخشان بازی کردیم. اما به طور کلی رشد طرف را دیدید در نگرش  در مدیریت بازی. طول می کشد تا برخی از بازیکنان جوان واقعا رشد کنند و پیشرفت کنند.ما آینده درخشان به نظر می رسد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *