حافظ مسلمی 1098 روز پیش
بازدید 22 بدون دیدگاه

تساوی در شبی که شایسته برد بودیم

در هفته دهم سری آ ، رمی ها در المپیکو به مصاف ساسولو رفتند و دو امتیاز مهم را از دست دادند که نمی تواند مقصر را فقط فونسکا دانست!چرا داور مسابقه مارسکا نیز نقش مهمی در کسب این نتیجه داشت!میرانته،ایبانز،کریستانته،کومبولا،ریک کارسدورپ،ویار،پلگرینی،اسپیناتزولا،پدرو،میخیتاریان،ژکو ترکیب اصلی فونسکا را در این دیدار خانگی تشکیل داد.با وجود این که این مسابقه تیم های بالای جدول با تساوی بدون گل به پایان رسید اما حاشیه های زیادی همراه داشت.اقای مارسکا داور این مسابقه بود که پیش از این جدال،21 کارت به بازیکنان رم نشان داده بود.صحنه های مهم زیادی در نیمه نخست رخ داد.

ابتدا اخراج پدرو بود!بازیکن اسپانیایی رم از پشت بازیکن حریف را لمس کرد که مارسکا مستقیم او را اخراج کرد !صحنه دیگر نیز گل رم توسط میخیتاریان بود که بعد از وار مردود اعلام شد!!گلی که می توانست سالم اعلام شود.خطاهای دیگری نیز در این نیمه رخ داد که می توانست با کارت زرد همراه باشد.بعد از پایان نیمه نخست،پائولو فونسکا به وسط زمین رفت و اعتراض شدیدی به مارسکا کرد و او نیز توسط این داور اهل ناپل اخراج شود! حال به نیمه دوم می پردازیم که در این نیمه نیز اتفاقات مهمی افتاد که مهم ترین آن برخورد توپ اسپیناتزولا به دست بازیکن ساسولو در محوطه جریمه بود اما داور اعلام پنالتی نکرد.حتی از وار نیز استفاده نکرد!!

اتفاق مهم دیگر،خطا روی پلگرینی بود که خطا باعث شد از زمین مسابقه خارج و جایش را به دیاوارا بدهد.داور در این صحنه فقط به یک کارت زرد قانع شد !! با تساوی رم مقابل ساسولو و برد یوونتوس و لاتزیو،جایگاه رو  متزلل تر شد و اکنون در جایگاه پنجم قرار دارد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *