حافظ مسلمی 1097 روز پیش
بازدید 33 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد یانگ بویز

پائولو فونسکا سرمربی رم پیش از دیدار مقابل یانگ بویز در کنفرانس مطوعات  شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

رم ، در طول 10 بازی اخیر در 30 روز ، یک مسابقه دوشنبه در لیگ نداشته است تا یک بازی لیگ اروپا را دنبال کند. روز یکشنبه شما کمتر از 72 ساعت پس از بازی با یانگ بویز مقابل ساسولو بازی خواهید کرد. آیا احساس می کنید تیم با تقویم سری آ اذیت می شود؟

“به طور طبیعی ، من همیشه دوست دارم وقت بیشتری برای بازیابی تیم از هر بازی داشته باشم. من فکر می کنم کسانی که در لیگ اروپا بازی می کنند ( روز پنجشنبه )، می توانند دوشنبه بعد در لیگ بازی کنند.

“اما این نمی تواند بهانه ای باشد ، خصوصاً به این دلیل که در مرحله گروهی نیز توانسته ایم تعدادی بازیکن را بچرخانیم.”

آیا می توانید تأیید کنید که رئیس پس از باخت در ناپل در اتاق رختکن عصبانی بود؟

“این درست نیست. اما می خواهم بیش از این بگویم. از زمانی که به اینجا آمدم ، همیشه نسبت به روزنامه نگاران و کار آنها احترام قائلم ، همیشه با همه شما صریح و صادقانه صحبت کرده ام. اما آن داستان كاملاً دروغ است. این غیرحرفه ای است ، من نمی توانم آن را بپذیرم. این نشان دهنده عدم احترام به باشگاه است. و دوباره می گویم ، حرفه ای نیست. ”

بازیکنان می دانند که در برابر ناپولی کجا اشتباه کردند؟

“بله ، پس از اولین شکست فصل ، ما آن را تجزیه و تحلیل کردیم. بازیکنان می دانند اشتباهاتی که در برابر ناپولی مرتکب شده اند و ما باید در کجا پیشرفت کنیم. این طبیعی است که اتفاق می افتد. ”

آیا شما نگران هستید که باخت به ناپولی اعتماد تیم را بر باد داده است؟

“نه بدیهی است که انجام کارهایی که بد انجام داده ایم بسیار مهم است ، اما این کار را بدون دراماتیک یا افسردگی انجام می دهیم. این نوع کارها در خارج از باشگاه اتفاق می افتد ، اما من نمی خواهم بخشی از کاری باشد که ما در اینجا در ترگوریا انجام می دهیم.”

“تیم می داند چه اشتباهی رخ داده است ، آنها اشتباهات را درک کرده اند ، اما در کل بازیکنان هنوز اعتماد به نفس دارند. یک نتیجه برابر ناپولی نباید این اعتماد به نفس را تغییر دهد.”

بسیاری از مدیران همکار شما در کنفرانس های مطبوعاتی مربیگری می کنند – به بازیکنان خود از طرق مختلف پیام ارسال می کنند. با این وجود ، شما هم در پیروزی و هم در شکست کاملاً غیرقابل کنترل هستید. آیا می توانید به ما بگویید که بعد از باخت مقابل ناپولی از بازیکنان انتقاد کردید؟

“من همیشه سعی می کنم در تحلیل خود متعادل بمانم. وقتی بعد از هر بازی با رسانه ها صحبت می کنیم ، همه چیز هنوز تازه است و باید تلاش کنیم و تعادل را حفظ کنیم.”

“این یک چیز است که بازی را با رسانه ها تجزیه و تحلیل کنیم ، این کار را با بازیکنان یک چیز دیگر است. من هیچ مشکلی ندارم که به آنها بگویم واقعاً چه فکر می کنم. اما این تحلیل دقیق بین من و تیم باقی مانده است و بس. ”

به نظر نمی رسد ادین ژکو و لورنزو پلگرینی از نظر آمادگی در برابر ناپولی در بهترین حالت قرار بگیرند. آیا آنها فردا بازی می کنند تا دقیقه ای در پاهای خود قرار بگیرند یا بهتر است که استراحت کنند؟

“ما فردا خواهیم دید. درست است که آنها هر دو مدتی بیرون بوده اند و بهتر است که هر دو آنها را کاملاً زیر نظر بگیریم ، اما خواهیم دید. ”

فردا رم در حال کسب مقام در گروه است. در ادامه بازی ناپولی ، آیا بیشتر به نتیجه یا عملکرد علاقه دارید؟

“نتیجه همیشه مهمترین چیز است ، اما عملکرد نیز مهم است. تیم باید اطمینان حاصل کند که آنها همانطور که می دانند چگونه بازی می کنند. بازی با ناپولی اکنون تمام شده است ، ما باید به جلو نگاه کنیم – روی یک بازی دیگر تمرکز کنیم ، بازی ای که می خواهیم آنجا برویم و برنده شویم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *