حافظ مسلمی 1180 روز پیش
بازدید 101 بدون دیدگاه

مصاحبه ژکو بعد از باخت ناپولی

به گزارش سایت رسمی باشگاه،ادین ژکو بعد از باخت مقابل ناپولی مصاحبه ای انجام داد که در زیر قرار گرفته ست.

ژکو گفت: “شب بدی بود.”

“توضیح آن دشوار است ، مطمئناً ما نمی خواستیم چنین عملکردی داشته باشیم. همه ما انتظارات بیشتری از خود داریم. ما خودمان نبودیم ، و طرفی نبودیم که در هفته های اخیر بوده ایم.”

“ما قبلاً بهترین نبودیم و اکنون نیز بدترین نیستیم. ما باید تعادل خود را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که روی اشتباهات کار می کنیم. ما می خواهیم هرچه زودتر این بازی را فراموش کنیم و ظرف سه روز یک مسابقه دیگر داریم. ما باید سخت کار کنیم و در آن کار بهتر عمل کنیم. ”

واکنش در رختکن چیست؟

“امروز عصر هیچ کس خوشحال نیست ، اما ما باید مثبت بمانیم – هفته دیگر فردا آغاز می شود. ما می دانیم که عملکردمان را اجرا نکردیم ، اگرچه اعتبار نیز باید برای نمایش خوب به ناپولی نیز تعلق بگیرد. اما اگر ما شروع به فکر کردن منفی کنیم ، ما باید این بازی را پشت سر بگذاریم و فایده ای نخواهد داشت. ما باید مثبت بمانیم و اطمینان حاصل کنیم که از این چیزها درس می گیریم. ”

از نظر جسمی حال شما چطور است؟

“من 100٪ نیستم اما فقط با بازی و تمرین می توانم به  شرایط 100٪ برگردم. من تقریباً یک ماه است که یک بازی کامل انجام نداده ام ، بنابراین هنوز به کمی وقت نیاز دارم ، اما امیدوارم که در اسرع وقت به بهترین حالت خود برگردم.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *