حافظ مسلمی 1099 روز پیش
بازدید 52 بدون دیدگاه

مصاحبه فونسکا بعد از باخت ناپولی

به گزار سایت رسمی باشگا پائولو فونسکا مصاحبه ای انجام داده ست که در زیر قرار گرفته ست.

آیا تیم امشب شجاعت نداشت؟

“من هم اینچنین فکر میکنم. این تیم در مواجهه با تیمی مانند ناپولی روح معمول خود را نشان نمی دهد. واقعاً ساده است!ناپولی سزاوار پیروزی بود و ما کاری نکردیم که نتیجه متفاوتی را ارائه دهیم. ”

این یک بازی مهم برای ارزیابی جاه طلبی های واقع گرایانه رم در این فصل بود ، بنابراین آیا تیم با اهداف مختلف از آن بیرون می آید؟

“نه قبل از این بازی ما بهترین تیم دنیا نبودیم و بعد از آن هم بدترین نیستیم. هر بازی یک آزمون است ، نه فقط آنهایی که در مقابل تیم های های برتر بازی می کنید. ما در مقابل تیم های برتر نیز پیروز شده ایم. امروز این اتفاق نیفتاد ، ما خوب بازی نکردیم – فاقد شهامت و  شجاعت بودیم. وقتی این اتفاق می افتد ، باید آن را بپذیرید و مطمئن باشید که سخت کار می کنید تا تمام کارهایی را که به خوبی انجام نداده اید اصلاح کنید. ”

آیا موارد زیادی از بازیکنان فاقد آمادگی جسمانی کامل بوده و برخی از تعویض ها در یک سطح نبوده اند یا این فقط یکی از آن شب ها بوده است؟

“من نمی خواهم بهانه ای پیدا کنم. ما تهاجم مورد نیاز خود را نداشتیم و نتوانستیم فضاهای بین خطوط را ببندیم ، بنابراین آنها همیشه می توانستند به راحتی عقب بروند. ما از نظر دفاعی جمع و جور و تهاجمی نبودیم.

“نکته عجیب این است که در قسمت اول بازی ما خوب بازی کردیم ، اما بعد از آن دیگر نتوانستیم سه پاس پشت سر هم بدهیم.”

چگونه این شب سخت را توضیح می دهید؟

“ناپولی یک تیم عالی است و ما چندین اشتباه دفاعی مرتکب شدیم که اعتماد به نفس بچه ها را از بین برد. ما بعضی اوقات دفاع می کردیم. وقتی توپ را در اختیار داشتیم ، کمی حرکت مستقیم داشتیم ، بدون اینکه آن را به اندازه کافی جابجا کنیم و این باعث شد تا ناپولی آن را دوباره بدست آورد و به ضد حمله برسد. ”

از بعضی جهات شب عجیبی بود؟

“برای همه ما که عاشق فوتبال هستیم و بازی مارادونا را تماشا می کردیم قطعاً روز متفاوتی بود ، اما وقتی بازی شروع شد همه ما به این فکر می کردیم. این به هیچ وجه روی بازی تأثیرگذار نبود. ”

آیا عملکرد ادین ژکو مانعی برای رم بود؟

“نه نباید فراموش کنیم که ژکو اخیراً مدتی از بازی خارج شده است ، از نظر جسمی در فرم عالی نیست. اما ، همانطور که قبلاً هم گفتم ، وقتی اینگونه ضرر می کنیم نمی توانیم بهانه بگیریم. ما فقط می توانیم دستان خود را بالا بگیریم و بگوییم تیم مقابل بهتر بود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *