مصاحبه فونسکا بعد از برد پارما

پائولو فونسکا سرمربی رم بعد از برد سه بر یک تیمش مقابل پارما مصاحبه انجام داد که صحبت هایش در زیر قرار گرفته ست.

 

شما عملکرد رم چه نمره ای از 10 می دهید؟ هشت؟

“ما به خصوص در نیمه اول واقعاً خوب بازی کردیم، وقتی سه گل به ثمر رساندیم و می توانستیم حتی بیشتر گل بزنیم. فکر می کنم تیم در حال حاضر در فرم خوبی قرار دارد. در نیمه دوم بازی را مدیریت کردیم ، اما باز هم موقعیت هایی ایجاد کردیم تا به امتیازات اضافه شویم. ”

چه زمانی شروع به صحبت با باشگاه در مورد آینده خود می کنید؟

“این به من بستگی ندارد ، اما من نیز در مورد آن نگران نیستم. من کاملاً روی کارم متمرکز شده ام. من خوشحالم زیرا تیم خوب بازی می کند و پیروز هم می شود. این مهمترین چیز است. این چیزی است که برای روما مهم است. ”

آیا انتظار داشتید که هنریخ مخیتاریان اینقدر خوب باشد؟

“مخیتاریان یک فوتبالیست واقعا باهوش است ، یک حرفه ای عالی است ، او می تواند چند موقعیت مختلف را پوشش دهد و نگرش عالی دارد. بنابراین من او را شگفت زده نکرده ام.

آیا شما امیدوار بودید که تیم بتواند چنین واکنشی نسبت به عدم حضور ادین ژکو نشان دهد؟

“تیم در حال حاضر پر از اعتماد به نفس است. درست است که ژکو بخش مهمی از آن است ، کریس اسمالینگ و همچنین لورنزو پلگرینی. ما امروز بازیکنان را در آنجا تغییر داده ایم اما هویت خود را تغییر نداده ایم. امروز ، با بازیکنان مختلف ، ما واقعاً عملکرد خوبی ارائه داده ایم. ”

بورخا مایورال در حال پیشرفت است ، اما آیا او هنوز هم می تواند کارهای بیشتری در تیم انجام دهد؟

“او مقابل تیمی که دفاعی بازی می کرد خوب بازی کرد. او واقعاً برای تیم سخت کار کرد. تصمیمات او تصمیمات درستی بود و او برای رسیدن به هدفش دوندگی بسیار خوبی انجام داد. او در حال پیشرفت است و اعتماد به نفس او افزایش می یابد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.