حافظ مسلمی 1109 روز پیش
بازدید 43 بدون دیدگاه

رسمی؛پینتو مدید جدید رم

به گزارش سایت رسمی باشگاه،تیاگو پینتو مدیر جدید آ.اس رم خواهد بود.

پینتو مدیر فعلی بنفیکاست ، پستی که وی از سال 2017 تاکنون عهده دار آن بوده ست.

در نقش فعلی خود به عنوان مدیر فوتبال حرفه ای ، پینتو با مدیر ورزشی ، مانوئل روئی کوستا ، اسطوره پرتغالی و سری آ همکاری نزدیک داشته و مسئولیت بازسازی تمام بخش های فوتبال حرفه ای در این باشگاه را بر عهده داشته است.

از سال 2017 ، بنفیکا قهرمان لیگ برتر پرتغال شده ست.

در این دوره بنفیکا بازیکنانی را از درون لیگ برتر لیگا ، لیگی که بهترین بازیکنان جوان اروپا ، لالیگای اسپانیا ، سری آ برزیل و لیگ برتر لیگ آرژانتین را تشکیل می دهد ، جذب کرده است ، لیگ هایی که برخی از نام های برجسته را برای آنها فراهم کرده است در سری آ بازی کرد.

در زمان حضور پینتو در این نقش ، بنفیکا به سنت غنی خود در توسعه بازیکنان آکادمی ادامه داده است ، بسیاری از آنها اکنون در بزرگترین باشگاه های اروپا بازی می کنند.

دن فریدکین ، رئیس رم گفت: “تیاگو یک استعداد کلاس جهانی است. در بسیاری از گفتگوهای ما ، مشخص بود که علاقه او به شغل ، ذهنیت آینده نگرانه و بیش از هر چیز ذهنیت پیروز با اخلاق جدید در رم سازگار است.”

“ما متقاعد شده ایم که با شروع آماده سازی رم برای رقابت برای کسب جام در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا و اروپا ، انرژی قابل توجه ، اخلاق سازش ناپذیر و سابقه شناسایی ، رشد و بهینه سازی استعدادها به ما کمک خواهد کرد.”

تیاگو پینتو اظهار داشت: “من از پیوستن به رم در چنین برهه ای از پیشرفت باشگاه خوشحال و فروتن هستم. ترک بنفیکا با توجه به آنچه طی هشت سال گذشته با هم به دست آوردیم تصمیم بسیار سختی بود اما فرصت عضویت در تجدید حیات رم و مشارکت در آن حرکت تحت این مالکیت جدید پویا فرصتی حرفه ای بود که نتوانستم آن را رد کنم.”

“من از بنفیکا به خاطر اعتماد و پشتیبانی آنها و همچنین از دن و رایان فریدکین که به من این فرصت را در رم دادند تا بتوانم در ورزشی که دوست دارم ادامه دهم ، سپاسگزارم.”

گویدو فینگا ، مدیر عامل جالوروسی گفت: “تیاگو پینتو یک انتخاب برجسته برای رشد استعداد فوتبال ما در رم است. تیاگو بخاطر رویکرد جامع خود در ایجاد یک دپارتمان ورزشی پویا و همچنین سابقه خود در زمینه ایجاد یک مسیر فعال برای بازیکنان برای فارغ التحصیلی از آکادمی به تیم اول ، بسیار مورد توجه است. انرژی ، تخصص و تعهد وی در تلاش برای کسب جام ها بسیار ارزشمند خواهد بود.”

“درون و بیرون از زمین حرکت و خوشبینی زیادی وجود دارد و این انتصاب کلیدی گواه رویکرد هیجان انگیز جدیدی است که فریدکین ها به باشگاه می آورند.”

تیاگو پینتو در تاریخ 1 ژانویه 2021 به عنوان مدیر کل فوتبال رم به عضویت رم در خواهد آمد و به دن و رایان فردکین گزارش می دهد و بر تمام عناصر ورزشی این باشگاه نظارت می کند.

پینتو 36 ساله است و از شهر پسو  در شمال پرتغال است. وی از دانشگاه پورتو فارغ التحصیل لیسانس تربیت مدرک و فوق لیسانس اقتصاد و منابع انسانی است.

پینتو که از سنین جوانی در سراسر مشاوره مدیریت ، آموزش و دانشگاه کار کرده بود ، در مجمع عمومی باشگاهی مورد توجه بنفیکا قرار گرفت که در آن ، به عنوان یک عضو ، ایده های خود را در مورد افزایش عملیات باشگاه به هیئت مدیره آن ارائه داد.

متعاقباً باشگاه با پینتو تماس گرفت و به وی فرصتی داده شد تا بخش چند اسپورت خود را هدایت کند. تحت هدایت پینتو ، بنفیکا بیش از 50 عنوان قهرمانی ملی و بین المللی چند رشته ورزشی در بسکتبال ، فوتسال ، والیبال ، هندبال و هاکی غلتک کسب کرد.

در پایان فصل 17-2016 ، او به عنوان مدیر فوتبال حرفه ای دعوت شد و وظیفه وی استفاده از خصوصیاتی بود که باعث موفقیت در نقش قبلی وی شده بود: سازمان ، دیدگاه استراتژیک ، ذهنیت برنده و عملکرد بالا نتیجه فرهنگها

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *