مصاحبه فونسکا بعد از برد جنوا

به گزارش سایت رسمی،پائولو فونسکا سرمربی رم بعد از برتری سه بر یک رم مقابل جنوا در خارج از خانه،مصاحبه ای انجام داد که در زیر قرار گرفته ست.

امروز رم شجاعت خود را نشان داد تا پس از گل تساوی،برنده شود …

“این یک پیروزی پر از شخصیت بود ، تیم واقعاً یک نگرش عالی نشان داد. ما چند موقعیت مختلف برای گلزنی ایجاد کردیم و جنوا از تنها اشتباهی که مرتکب شدیم گل زد. ”

آیا نگران احتمال افت غلظت بود که اجازه دهد جنوا دوباره به بازی برگردد؟

“ما باید تمرکز خود را برای کل 90 دقیقه حفظ کنیم. بعد از گل سوم مهم بود كه ما به خوبی دفاع كردیم و من فكر می كنم بازیکنان همه این را فهمیدند. من واقعاً از نگرشی که آنها نشان دادند خوشحالم. ”

آیا از نحوه بازی بورخا مایورال راضی هستید؟

“بورخا بازی مناسبی داشت ، او واقعاً سخت کار کرد. وقتی تغییر را برای برایان کریستانه ایجاد کردیم ، لورنزو پلگرینی را به سمت چپ حرکت دادیم و به نظر می رسید این به ما کمک کند. اما تصمیماتی که بورجا می گرفت تقریباً همیشه تصمیمات درستی بود. او فرصتی را از دست داد ، اما این اتفاق می افتد. ”

فکر می کنید این تیم کیفیت لازم برای صعود به لیگ قهرمانان را دارد؟

“ما باید در مورد همه چیز به صورت بازی به بازی فکر کنیم. آنچه می خواهیم بدست آوریم براساس یک پیروزی تغییر نمی کند. من قبلاً چندین بار گفته ام که می خواهیم بهتر از فصل گذشته عمل کنیم و بنابراین ، با هر بازی ، سخت تلاش می کنیم تا بهتر شویم. ”

هنریخ مخیتاریان این تیم را بالا می برد …

“میکی ، پدرو … آنها بازیکنانی هستند که تجربه زیادی دارند. میکی می داند که چگونه در چندین نقش مختلف بازی کند ، او یک فوتبالیست واقعا باهوش است. امروز او سه گل مهم برای تیم به ثمر رساند و خیلی هم سخت کار کرد – اما نکته مهم این است که ما پیروز شدیم. ”

آیا شما امیدوارید که آن امتیاز در مقابل ورونا را به درخواست تجدید نظر جلب کنید؟

“آره. همانطور که همیشه گفته ام ، اشتباهی رخ داده است اما ما از آن هیچ مزیتی کسب نکردیم. بذار ببینیم چه اتفاقی میافتد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.