حافظ مسلمی 1123 روز پیش
بازدید 47 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد کلوج

پائولو فونسکا پیش در دیدار رفت لیگ اروپا مقابل کلوج،در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

همه می دانند که پدرو در زندگی حرفه ای خود چه کاری انجام داده است ، با این حال تأثیر او در فوتبال ایتالیا بسیاری را متعجب کرده است. آیا در این جدال از او استفاده خواهد شد؟

“من انتظار داشتم آنچه پدرو در حال حاضر انجام می دهد. وقتی می خواستم او را به خدمت بگیرم ، می دانستم که او می تواند بازیکن مهمی برای این تیم باشد. نحوه عملکرد او تاکنون جای تعجب ندارد. و این به حرفه ای بودن او نیز مربوط می شود ، او یک بازیکن منحصر به فرد است.”

آیا او فردا بازی می کند؟

“بیایید ببینیم ، درست است که او تاکنون در هر بازی بازی می کند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که هم با او و هم با میخی کارها را مدیریت می کنیم. او می تواند فردا بازی کند ، خواهیم دید که او شروع می کند یا نه. ”

با توجه به همه آنچه که در حال حاضر در جریان است ، فکر نمی کنید بهتر است مسابقات لیگ ملت ها به تعویق بیفتد؟ آیا کمی نگران هستید که چه اتفاقی می تواند در وقفه بعدی بین المللی رخ دهد؟

“بله ، من کمی نگران هستم. از آنجا که ما در آزمایش خود در اینجا بسیار دقیق هستیم. تقریباً هر روز آنها را انجام می دهیم و از عهده کنترل وضعیت خوبی برمی آییم. من می دانم که تیم های ملی همین کار را انجام می دهند ، اما با این وجود نگران هستم زیرا بازیکنان از همه کشورها و قاره ها دور هم جمع می شوند. امیدوارم اتفاقی نیفتد. ”

آیا سازگاری بورخا مایورال در صورت بازی در سری آ به جای لیگ اروپا بهتر خواهد شد؟

“از نظر من مهم است که همه بازیکنان من این فرصت را داشته باشند تا بازی کنند. این برای شهردار هم همین است. من تیمی ندارم که در سری آ بازی کند و دیگری در لیگ اروپا. من هر بازی را انتخاب می کنم. مهمترین چیز این است که بورخا بازی کند. او باید هم با هم تیمی هایش و هم با لیگ ایتالیا سازگار شود. ”

ایجنت خاویر پاستوره گفت که او می تواند هفته آینده به بازی خود برگردد ، این حرف است؟ و حال آمادو دیاوارا و ریکاردو کالافیوری چگونه است؟

“بله ، من می دانم که پاستوره هفته آینده به رم برمی گردد. سپس خواهیم دید که او چگونه است و اکنون باید به دنبال چه نوع برنامه آموزشی باشد. اما نکته اصلی این است که او برمی گردد. امیدواریم دیاوارا و کلافیوری به زودی با ما باشند. ”

تا کنون شاهد مبارزه رم در اروپا بیشتر از لیگ بوده ایم ، آیا فردا با تمام چرخش ادامه خواهید داد؟

“برای من نکته اصلی انتخاب بهترین بازیکنان برای هر بازی است. من این کار را تکرار خواهم کرد ، در حالی که بدیهی است به تناسب اندام و شرایط هر بازیکن توجه داشته باشم. ”

حال فدریکو فازیو و خوان خسوس چگونه است؟

“آنها خوب تمرین می کنند ، برای انتخاب در دسترس هستند ، فردا خواهیم دید که آنها بازی می کنند یا نه.”

با توجه به اینکه کارلس پرز در دسترس نیست ، آیا فردا می تواند فرصتی برای بازی مایورال و ادین ژکو باشد؟

“ما فردا خواهیم دید.”

آیا کریس اسمالینگ در طی یک هفته توانایی شروع سه بازی پشت سر هم را دارد؟

“اسمالینگ فردا بازی را شروع نمی کند. برای او خیلی زیاد است که هم اکنون در یک هفته سه بازی انجام دهد. نمی توانیم فراموش کنیم که او قبل از فصل با ما کار نکرده و اخیراً دوباره تمرینات خود را با ما شروع کرده است. اگر بازی فردا را شروع نکند برای او بهتر است. ”

جدول رده بندی نشان می دهد که بازی فردا دیدار دو تیم برتر است. آیا کلوژ نزدیکترین رقبای شما در این گروه است؟

“کلوژ تیم بسیار قدرتمندی است ، تهاجمی با ویژگی های خاص. فصل گذشته آنها با لاتزیو در یک گروه بودند ، سپس آنها به مصاف سویا رفتند که در نهایت برنده رقابت شد. آنها مقابل سویا در هر دو بازی شکست نخوردند ، حتی اگر در نهایت با گل خارج از خانه از زمین خارج شوند. آنها تیمی هستند که 15 مسابقه نباخته اند، بنابراین کار آسانی نخواهد بود. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *