مصاحبه فونسکا پس از پیروزی قاطع مقابل فیورنتینا

پائولو فونسکا برای عملکرد تیمش عصر یکشنبه تمجید زیادی شد، زیرا آنها در ورزشگاه المپیکو فیورنتینا را شکست دادند.

لئوناردو اسپینازولا و پدرو دیشب گلهای جالوروسی را به ثمر رساندند ، زیرا آنها بدون شک کاملترین نمایش خود را در این فصل نشان دادند.

در اینجا همه چیزهایی است که فونسکا برای گفتن داشت …

فکر می کنید این تیم در حال رشد و پیشرفت است؟

“این یک عملکرد عالی در برابر یک تیم خوب بود. امروز تقریباً از هر نظر خوب بودیم. ما از نظر دفاعی ایمن بودیم ، آنها را به خوبی تحت فشار قرار می دادیم ، سریع حملات را برای آزادسازی مهاجمان آغاز می کردیم … و موقعیت های زیادی برای استفاده از آنها ایجاد کردیم.”

آیا انتظار داشتید که لورنزو پلگرینی اینقدر در این نقش موثر باشد؟

“همانطور که همیشه گفته ام ، لورنزو یک بازیکن واقعا باهوش است. هیچ وقت شک نداشتم که او توانایی بازی در موقعیت های مختلف را دارد. او مثل بقیه واقعاً خوب بازی کرد. خوشحالم ، او سخت کار کرده است و می فهمد که هنگام بازی در آن مکان باید چه کاری انجام دهد. ”

از زمان بازگشت کریس اسمالینگ به ترکیب اصلی ، رم زیاد با او هماهنگ نیست آیا این موقتی است؟

“نه من همیشه می گفتم کریس برای ما واقعاً مهم است. وقتی شما سه مدافع جوان دارید ، داشتن شخصی مانند کریس مهم است – که آرامش ، نوع تجربه و رهبری متفاوت را به ارمغان می آورد. ”

اکنون در لیگ چه اهدافی را دنبال می کنید؟

“ما باید چیزها را بازی به بازی پیش ببریم. ما می خواهیم بهتر از فصل گذشته عمل کنیم و این یعنی صعود به لیگ قهرمانان. ما باید با جاه طلبی و نگرشی که نشان داده ایم بازی کنیم – در حالی که همه چیز را در چشم انداز خود نگه می داریم. تمرکز روی مسابقه بعدی همیشه مهمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.”

از آنجایی که رم در عقب به سه بازیکن وصل شده است ، شما مانند یک تیم واقعی به نظر می رسید.

“در مقایسه با فصل گذشته ، این فصل ما بازی را با سه بازیکن در عقب آغاز کرده ایم و تیم نسبت به آن واکنش خوبی نشان داده است. تیم با این ترکیب اعتماد به نفس بیشتری دارد ، امنیت دفاعی بیشتری دارد و موقعیت های بیشتری را برای طرف مقابل ایجاد می کند تا بتواند حرکات ضد حمله را سریع انجام دهد.

“ما با این تنظیمات(نوع ترکیب) خوب بازی می کنیم. هنوز هم می توانیم در ترکیب های دیگر بازی کنیم ، اما در حال حاضر دلیلی برای تغییر وجود ندارد.”

آیا رم می تواند برای کسب قهرمانی مبارزه کند؟

“من همیشه متعادل هستم – نمی خواهم این را بگویم فقط به این دلیل که ما یک بازی خوب انجام داده ایم. یوونتوس و اینتر تیم های بهتری برای مبارزه برای اسکودتو هستند. ”

ساسولو چطور؟

“آنها واقعاً تیم خوبی هستند. بیایید ببینیم – چند سال پیش هیچکس فکر نمی کرد لسترسیتی بتواند قهرمان لیگ برتر شود. من برای کاری که روبرتو دی ضربی انجام می دهد بسیار تحسین دارم. او مربی با شهامت زیادی است و تیمش فوتبال بسیار خوبی را بازی می کنند. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *