حافظ مسلمی 1131 روز پیش
بازدید 39 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیس از نبرد ویولا

طبق معمول ، پائولو فونسکا روز شنبه با سوالات رسانه ها روبرو شد ‌و به سوالات پیش دیدار مقابل فیورنتینا پاسخ داد.

 

بازی در استادیوم المپیکو در ساعت ۲۰:۳۰ برگذار می شود.

در اینجا صحبت های مربی پرتغالی قبل از بازی گفته شده است.

آیا کریس اسمالینگ فقط در مدت چهار روز توانایی انجام دو بازی را دارد؟

“او بازی کامل مقابل زسکا صوفیا را انجام نداد ، او بعد از یک ساعت از میدان خارج شد ، بنابراین فردا خواهیم دید.”

آیا رم میتواند برای قهرمانی بجنگد؟

“همانطور که همیشه گفته ام ، از نظر من اینترمیلان و یوونتوس دو کاندیدای اصلی هستند. و من فکر نمی کنم که در حال حاضر مدعی ها تغییر کرده باشند. رم می خواهد بهتر از فصل گذشته عمل کند ، اما ما باید بازی ها را بازی به بازی پیش ببریم. ”

در خط دفاعی سه نفره خود ، تاکنون در این فصل از چندین بازیکن در موقعیت مرکزی استفاده کرده اید. این بر اساس هر حریف است یا نقشی که اسمالینگ اکنون بر عهده خواهد داشت؟

“من چیزها را به صورت بازی به بازی تصمیم می گیرم. من قبلاً درباره سه مدافعی تصمیم گرفته ام که فردا بازی می کنند. فراتر از آن ، هر بازی را خواهیم دید. ”

آیا کارلس پرس فردا در دسترس خواهد بود؟

“امروز او خودش تمرین کرد ، اما فکر می کنم برای فردا آماده باشد.”

چگونه ممکن است بازیکنانی مانند پدرو ، زلاتان ابراهیموویچ و فرانک ریبری پس از تلاش در لیگ های دیگر ، در ایتالیا بسیار سرنوشت ساز باشند؟

“در ایتالیا شما به سن بازیکن نگاه نمی کنید ، بلکه کیفیت را می بینید. این واقعاً یک چیز مثبت است. در کشورهای دیگر ، وقتی بازیکنان 30 ساله می شوند ، مردم شروع به گفتن پیر بودن می کنند. مهم نیست که به سن نگاه کنیم ، بلکه کیفیت و آمادگی جسمانی بازیکن را در نظر بگیریم. ”

از چه راه هایی انتظار دارید رم به پیشرفت خود ادامه دهد؟ و کدام بازیکنان نیز باید پیشرفت کنند؟

“همه ما باید پیشرفت کنیم. تیم هرگز یک نفره نیست. برای پیشرفت باید هر روز سخت کار کنیم. ما مناطق زیادی داریم که می توانیم روی آنها کار کنیم. ”

بعد از بازی روز پنجشنبه گفتید که تیم نسبت به فصل گذشته وضعیت بهتری دارد. آیا می توانید کمی در مورد پیشرفت تیم پیشرفت کنید؟

وی ادامه داد: اکنون یک سال دیگر کار داریم. تیم سازمان یافته تر است ، آنها ایده بهتری از آنچه من برای آنها می خواهم دارند و اعتماد به نفس بیشتری دارند. طبیعی است که تیمی که مدت بیشتری با هم بوده بهتر باشد. برای همه ما روشن است ، ما اکنون طرف متفاوتی هستیم. ”

شما گفته اید که تیم آماده بازی در دفاع سه نفره یا دفاع چهار نفره است. چه عواملی باعث می شود شما به دفاع چهار نفره روی بیاورید – با توجه به اینکه تاکنون فقط این کار را در برابر بنوونتو انجام داده اید؟

“این به بسیاری از جنبه های مختلف بستگی دارد. این به تیم حریف هم بستگی دارد ، به آنچه می خواهیم انجام دهیم بستگی دارد – اما می توانیم با هر دو ترکیب بازی کنیم. ”

آیا گونزالو ویار نیز آماده شروع بازی ها در سری A است؟

“همه بازیکنان من آماده شروع بازی ها هستند.”

شما بعد از بازی روز پنجشنبه دوباره گفتید که این باشگاه به یک مدیر ورزشی احتیاج دارد. این که باشگاه برای مدتی مدیر ورزشی نداشته به چه معناست؟

“من در مورد آن صحبت کردم زیرا شما از من سوال پرسیدید ، اما دیگر نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم.”

انتظار چه نوع بازی مقابل فیورنتینا را دارید؟

“آنها یک تیم عالی دارند. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی را به خدمت گرفته اند و همچنین تجربه زیادی در سری آ دارند. آنها گزینه های مختلفی دارند ، فوتبال خوبی بازی می کنند – بنابراین بازی سختی برابر یک تیم بزرگ خواهد بود. آنها یک طرف دارند که ، به نظر من ، رقیب قدرتمندی برای پایان در شش یا هفت برتر است. ”

به نظر می رسد رم این روزها توپ را کمتر حفظ کرده و به نظر می رسد یک تیم مستقیم تر است. آیا این یک انتخاب است؟

“این به بازی ها بستگی دارد ، اما اینکه ما می توانیم مستقیم تر عمل کنیم چیز خوبی است. با وجود بازیکنانی مانند لئوناردو اسپینازولا ، پدرو ، هنریخ مخیتاریان ، مهم این است که ما بدانیم چگونه می توان به سرعت در منطقه نفوذ کرد و در موارد مختلف هرچه بیشتر مستقیم بازی کرد. ما از این نظر واقعاً پیشرفت کرده ایم و این برای ما مهم است. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *