حافظ مسلمی 1129 روز پیش
بازدید 36 بدون دیدگاه

پیش بازی؛آ.اس رم-فیورنتینا

اطلاعاتی که پیش از تقابل با فیورنتینا باید بدانید

در حالی که جالوروسی خود را بارای بازی روز یکشنبه( بازی در ساعت 16:00 به وقت محلی آغاز می شود) و ثبت پنجمین بازی بدون شکست آماده می کند،در این مطلب 10 مطلب مفید پیش از میزبانی رم از فیورنتینا در ورزشگاه المیپیکو آمده است.

امتیازات در خانه کسب می شود

رم در هفت بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها بدون شکست بوده است( 4 برد،3 تساوی) و در 6 بازی خود در خانه 14 امتیاز(4برد و 2 تساوی) از 18 امتیاز ممکن را کسب کرده است، برد خانگی 2 بر 1 در جولای مقابل فیورنتینا به معنی به ثمر رساندن گل در 26 بازی از 27 بازی خانگی با اهالی توسکانی در ادوار لیگ است.

گل ها در خانه به ثمر می رسند

کاپیتان ادین ژکو شش گل از هشت گل اخیر خود را در خانه به ثمر رسانده است، رم نیز در هر کدام از شش بازی اخیر خود در المپیکو حداقل دو گل به ثمر رسانده است.

حفظ یک عادت

رم در دو دیدار خود با فیورنیتنا تحت هدایت فونسکا به پیروزی دست پیدا کرده استو آمار 100 درصد پیروزی در اختیار دارد، آمار پیروزی های رم نسبت به برد برابر فیورنتینا (54 برد) تنها برابر تورینو(64برد) بیشتر بوده است.

اسطوره های مشترک

توتی با آمار 14 گل در تمامی رقابت های دو تیم بهترین آمار گلزنی را دارد، در این لیست نام سه بازیکن به چشم می خورد که برای دو تیم سابقه بازی دارند و به همراه رم موفق به کسب اسکودتو شده اند: باتیستوتا جایگاه دوم با 11 گل) روبرتو پروزو(جایگاه چهارم با 8 گل) و آبل بالبو (جایگاه پنجم با هفت گل).

روند خوب

از ماه ژوئن که مسابقات فوتبال دوباره از سر گرفته شد رم به اندازه صدرنشین فعلی لیگ آ ث میلان امتیاز کسب کرده است(31 امتیاز) و همچنین نه بازی از 13 بازی لیگ خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

متخصصین کامبک در این فصل

تنها تورینو( هشت امتیاز) و بنونتو ( شش امتیاز) بیشتر از فیورنتینا( پنج امتیاز) بعد از پیش بودن در یک بازی امتیاز را از دست داده اند، تنها کالیاری(شش امتیاز) و ساسولو( پنج امتیاز)بیشتر از رم(چهار امتیاز) در بازی هایی که پیش بوده اند توان حفظ نتیجه را داشته اند.

محوطه جریمه پر برخورد

هیچ تیمی بیشتر از رم ( سه پنالتی ) در این فصل پنالتی کسب نکرده است همچنین با دو پنالتی بیشتر پنالتی را تقدیم حریفان کرده است.

هدایت تیم

جردن ورتوت که سابق دوسال بازی برای فیورنتینا را در کارنامه خود دارد تمام سه پنالتی رم را تبدیل به گل کرده است و در دو بازی اخیر خود نیز گلزنی کرده است و با چهار گل بهترین گلزن رم محسوب می شود، هیچ هافبکی در این فصل آمار بهتری نسبت به این بازیکن فرانسوی ندارد.

حمایت از خط حمله

هنریک میخیتاریان بعد از سه بازی افزایش پیدا نکرده است و تنها دو پاس با برابری با آمار سال 2019-20 خود فاصله دارد.

رقم زدن تاریخ ژکو که اکنون با دبل خود در بازی مقابل بنونتو و گلزنی در دیدار برابر میلان جایگاه چهارمین گلزن برتر تاریخ باشگاه را در اختیار گرفته است تنها دو گل با 111 گل آمادئو آمادئی در جایگاه سوم فاصله دارد.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *