حافظ مسلمی 1216 روز پیش
بازدید 39 بدون دیدگاه

کنفرانس کارسدورپ پیش از نبرد زسکا

ریک  کارسدورپ پیش از مسابقه با زسکا صوفیه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که گزیده ای از صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

در تابستان به نظر می رسید که شما باید باشگاه را ترک کنید ، چقدر برای ماندن باید جنگید. الان احساس می کنید مربی اعتماد بیشتری به شما دارد؟

“من واقعاً خوشحالم که اینجا هستم ، و عضوی از این تیم هستم. بدیهی است که همه از وضعیت سال گذشته من می دانند که من به صورت قرضی به فاینورد رفتم و این فصل با این نظر که می توانم بازی کنم به اینجا آمدم. در تدارکات من بازی های زیادی انجام دادم ، بعد از آن مصدوم شدم اما اکنون به تیم برگشتم و البته باید پیشرفت کنم، اما از اینکه اینجا هستم بسیار خوشحالم. ”

آیا حضور سه بازیکن در ترکیب برای یک موقعیت شروع سخت است؟

“البته که نه. اگر برای باشگاهی مانند آ اس رم بازی می کنید ، طبیعی است که دو یا سه مدافع در پست خود داشته باشید. این چیزی است که من در مورد فوتبال دوست دارم ، زیرا شما باید هر روز سخت کار کنید تا خود را نشان دهید. داشتن دو یا سه بازیکن در یک  پست بهتر از تنها بودن است ، بهتر است. ”

بار اول با چند کلمه کلیدی درباره اینکه اینجا چطور است باشگاه را ترک کردید. آیا این بار اوضاع تغییر کرده است  و اگر چنین است چگونه؟

“من فکر می کنم این اشتباه از طرف چند نفر در ایتالیا بود که ترجمه بدی انجام دادند. وقتی در فاینورد بودم ، اولین مصاحبه خود را انجام دادم و در آن زمان از اینکه رم را ترک کرده ام خوشحال نبودم ، بنابراین شما بعضی از چیزهای بد را می گویید. اما من خیلی چیزها نگفتم فقط این ، برای من به عنوان یک بازیکن هلندی ، که 15 سال در فاینورد بازی کردم ، اسکان و غذا خوردن با یکدیگر ، بازی با یکدیگر ، انجام همه کارها آسان است با همدیگر. اما من برای اولین بار یک بازیکن هلندی بودم که به ایتالیا می رفتم و پس از آن برای یک بازیکن آسان نیست. این تنها چیزی است که من در آن مصاحبه گفتم. اما اکنون با آنچه قبلاً گفتم فرق کرده است و خوشحالم که اینجا هستم. ”

در پایان بازی با میلان به ادین ژکو چه گفتی؟ آغوش شما به نظر می رسید نشانه دوستی واقعی ست !

“من فکر می کنم که در طول بازی به او پاس بدی دادم و از این بابت متاسفم. من فکر می کنم این تنها چیزی بود که می توانست باشد ، زیرا من خیلی خوب به خاطر نمی آورم ، اما من تصویر را دیده ام و فکر می کنم پاس اشتباهی به او دادم و گفتم متاسفم. ”

اکنون تعداد کمی از تیم ها کرونا گرفته اند از جمله رم!

“اول از همه من در موقعیتی نیستم که بتوانم در این مورد چیزی بگویم – این را دیگران باید انجام دهند. اما ما هر روز آزمایشاتی را اینجا انجام می دهیم و البته این یک ویروس بد است اما ما هر روز آزمایش می کنیم و فکر می کنم در حال حاضر بهترین راه حل برای کنترل کرونا باشد. ”

مربی تاکنون به شما ایمان نشان داده است. فکر می کنید کجا هنوز می توانید پیشرفت کنید؟

“من فکر می کنم هنوز هم باید در همه چیز پیشرفت کنم. من همان بازیکنی نیستم که چند سال پیش بود که رم مرا خرید. من باید همه چیز را بهبود ببخشم ،البته در طی چند سال گذشته آسیب های زیادی دیده ام. خوشحالم که الان بازی می کنم و این همان چیزی است که شما به عنوان بازیکن فوتبال می خواهید. اگر هر بازی یا چندین بازی پشت سر هم انجام می دهید ، اعتماد به نفس می گیرید. پس امیدوارم همه بتوانند همان بازیکن چند سال پیش را ببینند. ”

در تابستان تقریباً  نزدیک بود به آتالانتا و سپس جنوا بروید چرا در نهایت این اتفاق نیفتاد؟ برخی پیشنهادات وجود دارد که جلسه با مالکان جدید نقش داشته است …

“این گذشته است، اکنون من اینجا هستم ، بنابراین واقعاً نمی خواهم درباره آن چیزهای زیادی بگویم. مطمئناً ، اگر در طی چند سال گذشته آسیب های زیادی دیده اید ، پس به این فکر می کنید که چه کاری باید انجام دهید ، آیا رفتن به یک باشگاه دیگر بهتر است یا نه. اما در پایان من یک بازیکن رم هستم ، می خواهم همه کارهایی را که می توانم اینجا انجام دهم نشان دهم. درباره جلسه با مالکان جدید – بله ، من با آنها صحبت کردم و جلسه خوبی بود. ”

آیا در جناح دفاعی بازی سخت کار می کنید؟

همانطور که قبلاً گفتم ، من باید همه چیز را بهبود ببخشم. من هرگز از خودم راضی نیستم – مثلاً در هلند اگر بازی بازی می کردم همه در روزنامه ها ، در مصاحبه ها می گفتند ، اما من هیچ وقت از خودم راضی نیستم. به همین دلیل است که من باید همه چیز ، و به خصوص در دفاع را بهبود ببخشم. من واقعاً سخت روی آن کار می کنم. اما برای انجام این کار باید در هر جلسه تمرین ، در هر بازی سخت پیش بروید و مهم این است که آسیب نبینید. امیدوارم امسال سال من در اینجا باشد. ”

از نظر تاکتیکی ، آیا شما در یک دفاع چهار نفره راحت تر هستید یا سه مدافع مرکزی پشت سر خود دارید؟

“برای من مهم نیست ، زیرا اگر در دفاع با چهار بازی کنید ، وینگر راست توپ را به دست می آورد و سپس می توانید با سرعت تمام بدوید ، بنابراین می توانید همان کاری را انجام دهید که سه مدافع پشت سر خود دارید. اما با سه نفر پشت سر شما مطمئناً بیشتر از چهار نفر در عقب حمله می کنید. اما برای من مهم نیست ، زیرا شما می توانید با هر دو حمله کنید. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *