کنفرانس‌فونسکا پیش از نبرد زسکا

پائولو فونسکا پیش از دیدار مقابل زسکا صوفیه در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

آیا بورخا مایورال می تواند از فردا آغاز شود؟

“بله ، او بازی خواهد کرد.”

“در حال حاضر تعداد زیادی گل میخورید. این به نبود کریس اسمالینگ برمی گردد؟ آیا به دنبال روش های اصلاح آن هستید؟

“همانطور که می دانید ، اسمالینگ بازیکن مهمی برای ما است ، اما این ارتباط مستقیمی با عملکرد تیم ندارد. وقتی قبول می کنیم ، فقط صحبت کردن در مورد مدافعان درست نیست. بازیکنانی که تاکنون بازی کرده اند [جیانلوکا مانچینی ، راجر ایبانز و ماراش کومبولا] همیشه عملکرد خوبی داشته اند. ”

بورخا مایورل چگونه است؟ فکر می کنید او نوعی مهاجم است که متناسب با سبک شما باشد؟ آیا او می تواند در پست های دیگری بازی کند؟

“نه ، بورخا یک مهاجم است. او همیشه به عنوان یک مهاجم بازی خواهد کرد. او یک بازیکن جوان است و باید خود را با شرایط  وفق دهد. او از یک جای متفاوت آمده است. با این اوصاف ، باید بگویم که او در بازی با یانگ بویز بسیار سخت کار کرد. من به او ایمان دارم. او فقط به وقت نیاز دارد. ”

آیا اسمالینگ بازی را شروع می کند یا فدریکو فازیو و خوان خسوس بازی می کنند؟

“اسمالینگ از ابتدا بازی خواهد کرد.”

“درست است که ما در سن سیرو چند فرصت دادیم. این مربوط به ساختار تیم نیست – ما نشان داده ایم که در آن شرایط قاطع هستیم. من نگران نیستم.”

رم در دیدار برابر میلان بار دیگر جنگید و شخصیت خوبی از خود نشان داد. برای شروع بهتر بازی ها چه کاری باید انجام دهید؟

“برای من مهمترین چیز این است که ببینم تیم خوب بازی می کند ، با اعتماد به نفس به نظر می رسد و عملکرد بسیار خوبی مقابل میلان ارائه می دهد. اصلی ترین چیزی که باید بهبود ببخشیم ، عدم گل خوردن است. ما در ابتدای بازی و دوباره در آغاز نیمه دوم بازی گل خوردیم.این اتفاق نمی افتد زیرا شما همیشه نمی توانید مسابقات را برگردانید. ”

تیم روی اولین گل زلاتان ابراهیموویچ در بازی آث میلان مقصر بود. آیا این چیزی است که شما روی آن کار می کنید؟

“از نظر دفاعی ، این یکی از جنبه هایی است که ما بیشتر روی آن کار می کنیم . مراقب فضا. ما باید کارهای بهتری انجام دهیم. ما دائماً روی آن کار می کنیم و ادامه خواهیم داد. آث میلان نتوانست در سن سیرو بازی عادی خود را انجام دهد – ما با حفظ جمع و جور کردن مانع از بازی آنها در مرکز شدیم. گفته شد ، همچنین درست است که چند لحظه وجود داشت که ما بازی را به خوبی کنترل نکردیم. ”

بزرگترین چالش های مرتبط با یک بازی مانند این چیست؟

“برای من ، داشتن نگرش درست برای ما مهم است. فراموش نکنیم که آنها در مرحله مقدماتی بازل را شکست دادند. آنها از فضا به خوبی استفاده می کنند و در فضای اختصاصی قوی هستند. نمی دانم حالا چه اتفاقی خواهد افتاد – آنها در هفته مربی خود را تغییر دادند. ما باید جلوی بازی آنها را بگیریم و اجازه ندهیم اعتماد به نفس پیدا کنند”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *