حافظ مسلمی 1135 روز پیش
بازدید 42 بدون دیدگاه

پیش بازی؛میلان-رم

4در مهم ترین دیدار هفته پنجم سری آ ، رمی ها با قضاوت  جاکوملی در سن سیرو مهمان میلان خواهد بود.داوری که تقریبا برای جالوروسی خوش یمن بوده ست.بازی ساعت ۲۳:۱۵ برگزار خواهد شد. در ادامه ده نکته پیش از بازی که ارزش دانستن دارد را درج کرده ایم.

دوشنبه ها کسل کنده نیستند

میلان در هشت بازی سری آ که در روز دوشنبه بوده است شکست نخورده است(پنج پیروزی و 3 تساوی ) اما آخرین شکست آن ها در شروع هفته به شکست یک بر صفر در دسامبر 2016 مقابل رم بوده است که خود آن ها رکورد 9 بازی بدون شکست در دوشنبه شب را در اختیار دارند( 7 پیروزی و 2 تساوی)

لذت بردن از روند مثبت

به جز تساوی صفر صفر مقابل هلاس ورونا در هفته اول( به دلایل قانونی شکست ثبت شد) جالوروسی هر پنج بازی خارج از خانه اخیر خود در سری آ راا با پیروزی پشت سر گذاشته است.

حفظ روند

در واقع رم به جز تقابل با ورونا در هر 11 بازی خود در لیگ بدون شکست بوده است(9 پیروزی 2 تساوی) و در تمام آن بازی ها موفق به گلزنی شده است.

دقیق!

میلان و رم دو تیم از چهار تیمی هستند که دو گل از نقطه پنالتی در این فصل سری آ به ثمر رسانده اند، هر دو گل رم توسط هافبک فرانسوی جردن ورتو به ثمر رسیده است، ورتو در شش حضور اخیر خود پنج گل به ثمر رسانده است که چهار گل از نقطه پنالتی بوده است.

چه تیمی ضربه اول را می زند؟

تقریبا در ۴ هفته ابتدایی تنها میزبان ها اولین گل بازی را به ثمر رسانده اند ، رم نیز تنها یکبار گل او را دریافت کرده است در تقابل با بنونتو ابتدا گل اول را دریافت کرد اما بازی را با نتیجه 5 بر 2 با پیروزی به اتمام رساند.

بیشترین دریبل

تا بیش از بازی های این هفته لئوناردو اسپینازولا توانسته بود بیشترین دریبل موفق (11 دریبل) را بین مدافعین به ثبت برساند.

سومین در بازی سوم؟

پدرو مهاجم اسپانیایی رم در دو بازی اخیر خود در لیگ گلزنی کرده است و اگر در بازی با میلان موفق به گلزنی شود با سه گل در سه مسابقه به اولین اسپانیایی تبدیل می شود که با لباس رم این امر را از سال 1994-95 محقق کرده است.

خلاقیت

در راس هیچ بازیکنی بیشتر از میخیتاریان در این فصل پاس گل ارسال نکرده است(3 پاس گل)،تنها دریس مرتنز می تواند با آمار این بازیکن ارمنی برابری کند. پنجشنبه در طی رقابت های اروپایی و در دیدار برابر یانگ بویز میخیتاریان با سانتر منجر به گل برای کومبولا چهارمین پاس گل فصل خود را به ثمر رسانده است.

ماشین گلزنی

ادین ژکو در مجموع دیدارهای سری آ برابر میلان موفق به زدن چهار گل شده است که سه گل آن در خانه میلان بوده است.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *