حافظ مسلمی 1215 روز پیش
بازدید 45 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا بعد از تساوی مقابل میلان

به گزارش سایت رسمی باشگاه،پائولو فونسکا سرمربی رم بعد از تساوی سه بر سه مقابل میلان مصاحبه ای انجام داد که در زیر قرار گرفته ست.

چه چیزی خوب پیش رفت و چه چیزی منفی بوده ست!؟

“جنبه مثبت این است که ما سه گل به ثمر رساندیم ، جنبه منفی این است که سه گل دریافت کنیم! اما این یک بازی کاملاً یکنواخت بود.”

“ما در همان دقایق ابتدایی یک گل دریافت کردیم اما پس از آن تیم به خوبی پاسخ داد.”

آیا در مورد دو تصمیم داور در مورد پنالتی نظری دارید؟

“من نمی خواهم چیزی بگویم. همه ما درک می کنیم که روزهایی وجود دارد که همه ما می توانیم اشتباه کنیم. اگر داور امروز اشتباه کرد ، پس برای هر دو تیم مرتکب خطا شد. ”

فکر می کنید این بازی در نهایت یک گام به جلو برای رم بود؟

“این در واقع همان چیزی نیست که من قبل از این بازی می خواستم: من می خواستم برنده شوم. اما این اتفاق افتاد ، ما به بازی برگشتیم و در پایان یک تساوی مثبت است. ”

شما تصمیم گرفتید در دفاع بازیکنان را عوض کنید: جیانلوکا مانچینی در وسط و راجر ایبانز در سمت راست. فکر آنجا چه بود؟

“ساده است. زلاتان بسیار متمرکز بازی می کند ، او آنقدر عمیق یا گسترده نمی افتد ، در حالی که لئو بسیار سریع است و کمی بیشتر از دیگران به فضاها حمله می کند. وقتی این کار را انجام می دهد اغلب سریعتر از مدافعی است که در مقابلش قرار دارد. اما ایبانز خودش خیلی سریع است و به همین دلیل من این دو نفر را در  کناره ها عوض کردم. ”

اهداف این تیم رم چیست؟

“ما می خواهیم بهتر از فصل گذشته عمل کنیم. اما باید بگویم که افکار ما فقط در مورد بازی بعدی است. ما باید تمرکز خود را روی زسکا صوفیا بگذاریم ، اما می توانیم این کار را انجام دهیم ، زیرا می دانیم که شرایط خوبی داریم ، در حال پیشرفت هستیم ،و اعتماد به نفس پیدا می کنیم. ما باید بلند پروازانه باقی بمانیم ، اما باید این کار را هنگام ساخت بازی به بازی انجام دهیم. ”

چند تیم وجود دارد که از رم بهتر هستند؟

“اگر ما در مورد سرمایه گذاری های انجام شده صحبت می کنیم ، فکر می کنیم همه می دانیم که دو نفر وجود دارد که از بقیه جلوتر است. اما ما باید آنچه در خارج از زمین وجود دارد را نشان دهیم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *