آمار مهم بعد جدال یانگ بویز

عصر پنجشنبه و در پایتخت سوئیس رم رقابت های اروپایی خود را با پیروزی برابر یانگ بویز نماینده این کشور آغاز کرد.

در ادامه ده آمار قابل توجه از این برد را داریم.

1    مهاجم قرضی رم بورخا مایورال اولین بازی خود برای رم را در سوئیس انجام داد، گل تساوی بخش پرز اولین گل اروپایی او محسوب می شود و مارش کومبولا نیز توانست گل پیروزی بخش جالوروسی و همچنین اول گل اروپایی خود را جشن بگیرد. همچنین کومبالا اولین بازیکن متولد شده بعد از سال 2000 است که با پیراهن رم در اروپا به میدان می رود.

3 رم در سه تقابل خارج از خانه اروپایی اخیر خود بدون شکست بوده است، این بهترین آمار رم از فوریه 2017 است که پنج بازی خارج از خانه بدون شکست را تجربه کردند.

4 این چهارمین برد رم در بازی های اروپایی در مجموع 10 بازی تحت نظر فونسکا است.(4 برد،4 تساوی،2 شکست).

5  لوپز ،مایورال،کارلوس پرز،پدرو و گونزالو ولار پنج بازیکن اسپانیای ترکیب ابتدایی رم بودند، این بیشترین تعداد بازیکن اسپانیایی حاضر در ترکیب رم در دهه اخیر محسوب می شود.

6 ادین ژکو با اینکه در زدن گل 11 خود در رقابت های لیگ اروپا ناکام ماند اما توانست ششمین پاس گل خود در این رقابت ها را با پاس گل تساوی بخشش برای پرز به ثمر برساند.

7 رم در هفت بازی از 12 تقابل برابر تیم های سوئیسی در رقابت های اروپایی به پیروززی رسیده است( هفت برد،2 تساوی و 3 شکست)، رم در مجموع این بازی ها 25 گل به ثمر رسانده است یعنی میانگین 2.1 گل در هر بازی.

8 با اینکه این بازی اولین بازی فصل لوپز برای رم بود اما او از ملحق شدن به رم در جولای 2019 در هشت بازی از ده بازی خود در تقابل های اروپایی رم پیروز بوده است و تنها در یک بازی بازنده بوده است.

9 پائولو فونسکا نه بازیکن از ترکیب برنده بازی با بنونتو را تغییر داده بود.

385 رم در بازی شب گذشته 488 پاس ارسال کرده است که 385 پاس (79 درصد) آن صحیح بوده است این آمار 13 پاس بیشتر از پاس های ارسالی میزبان بود.

399 از 19 سپتامبر سال 2019 در بازی آغازین مرحله گروهی لیگ اروپا فدریکو فازیو و ژوان ژسوس در کنار یکدیگر به میدان نرفته بودند یعنی 399 روز قبل.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.