مصاحبه پدرو بعد از مسابقه با بنونتو

یکشنبه شب و در جریان پیروزی پرگل 5 بر 2 رم مقابل بنونتو پدرو توانست اولین گلش در المپیکو را به ثمر برساند.

این بازیکن اولین گل خود در پایتخت ایتالیا را به ثمر رساند، این گل به همراه با دبل ژکو، پنالتی ورتوت و گل زیبای پرز برد پر گل رم را شکل دادند.

با زدن گل در هر دو بازی اخیر بازیکن سابق چلسی و بارسا توانسته است شروع خوبی در ایتالیا داشته باشد.

پدرو بعد از مسابقه گفت: “به نظرم امشب تمام بازیکنان خوب بازی کردند، بازی در مقاطعی سخت پیش رفت.”

“می دانستیم که بنونتو تیم سرسختی است و به دنبال ایجاد موقعیت برای خود است.”

“در نیمه دوم نبض بازی را به دست گرفتیم،موقعیت های زیادی در بازی ایجاد کردیم و توانستیم پنج گل به ثمر برسانیم. از کسب این سه امتیاز خشنود هستیم.”

درک متقابل بین تو، میخیتاریان و ادین ژکو رفته رفته بالا می رود به نظرت رم توان جنگیدن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دارد؟

“بله، رفته رفته باورم نسبت به تیم بالاتر می رود. درک متقابلم نسبت به هم تیمی ها بالاتر رفته است مخصوصا میخیتاریان و ژکو و همچنین دیگران مثل کارلوس پرز که امروز به بازی آمد و گلی زیبا به ثمر رساند.”

“مدتی زیادی نیست که اینجا حضور دارم اما هم تیمی هایی با کیفیت و باتجربه دارم که اقعا به من کمک می کند. تیم رفته رفته بهتر می شود و ما پتانسیل لازم برای دستیابی به اهدافمان را داریم.”

اکنون ، دشواری آغاز رقابت های لیگ اروپا را نیز دارید نکته مثبتی است چون همگی شانس بازی کردن در اختیار دارند. گزینه های انتخابی بین بازیکنان متنوع می شود. در جریان لیگ اروپا قرار می گیریم و باید تمرکز ما روی آن باشد و سپس دوباره به جریان لیگ برخواهیم گشت.

بازی های سختی مقابل آ ث میلان خواهیم داشت اما به نظرم رفته رفته می توانیم ذهنیت پیروزی خود را بهبود بخشیم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *