مصاحبه فونسکا بعد از برد بنونتو

پائولو فونسکا خوشحال است که بعد از پیروزی 5-2 رم مقابل بنونتو ، تعداد بیشتری از مربیان سری آ رویکرد تهاجمی دارند. “این برای فوتبال خوب است.”

فونسکا  بعد از مسابقه مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا داشت که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.
“ما عملکرد خوبی ارائه کردیم ، احساس اعتماد به نفس می کنیم و درست است که یک فصل طولانی است ، اما تیم به خوبی کار می کند. ما در مدت زمان کوتاهی تعداد بازی های زیادی را پشت سر گذاشته ایم و می گذاریم، اما اعتماد به نفس خوبی داریم .”

فونسکا همیشه طرفدار فوتبال تهاجمی تر بوده است و تیم او در 9 بازی پیش،41 گل به ثمر رسانده است.

“موقعیت های خطرناکی در مقابل دروازه ما وجود نداشت و ما به طور کلی بازی را کنترل می کردیم. ما در شرایطی بردیم که تعادل نداشتیم ، اما من سال گذشته گفتم که سری آ یک لیگ بسیار هجومی است و کاملاً درست نیست که دفاعی بازی کنید.”

“من دوست دارم تیم من مثبت باشد ، موقعیت های زیادی برای گلزنی ایجاد کند و فعال باشد. بسیاری از مربیان اکنون چنین احساسی دارند و این برای فوتبال خوب است. ”

رم در این شب تاکتیک های خود را اصلاح کرده و 3-4-2-1 را بجای 4-3-3 در ترکیب خود بازی کرد.

“من فکر می کنم تیم ثابت کرده است که می تواند با دو سیستم مختلف بازی کند. این به بازی و خصوصیات تقابل بستگی دارد. ما می توانیم با سه نفر در عقب بازی کنیم ، با 4-3-3 روشی که امروز بازی کردیم ، داشتن چنین گزینه هایی خوب است. ”

آنها اکنون هفت امتیاز دارند ، مانند اینتر و یوونتوس یک امتیاز جلوتر است.

“من می خواهم همیشه واقع بین باشم و همه می دانیم که دو باشگاه وجود دارد که بسیار بیشتر از بقیه سرمایه گذاری کرده اند ، که آنها را به عنوان مدعی اسکودتو جلو می اندازد. پس از آن ، گروهی وجود دارد که می خواهد به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و رم در آن گروه قرار دارد.”

“آنچه می خواهیم این است که بهتر از فصل گذشته عمل کنیم.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.