پیام فرانچسکو برای درگذشت پدرش

فرانچسکو توتی پیامی دلخراش در اینستاگرام برای پدرش انزو به اشتراک گذاشت که دو روز پیش به دلیل بیماری کرونا درگذشت.

“متاسفم برای تمام وقتهایی که به شما نگفتم دوستت دارم.”

“سلام پدر ، من بدترین ده روز زندگی ام را سپری کردم ، می دانستم که تو آنجا” تنها “هستی و علیه شیطانی می جنگی و نمی توانی ببینی ، حرف بزنی ، بغل کنی ، نگه داری ، من هر کاری می کردم تا آنجا باشم ، “افسانه رم در اینستاگرام نوشت.

“اکنون زندگی من متفاوت خواهد بود ، زیرا من با ارزش های مهمی بزرگ شدم و به همین دلیل می خواهم از شما پدر تشکر کنم ، برای هر کاری که برای من انجام دادید ، برای این که از من یک مرد قوی و شجاع ساخته اید ، من همیشه شما را دوست دارم پدرم.”

“ای کاش هنوز صدای تو را می شنیدم ، دلم برای خنده هایت، دلم برای لبخند ، چشمانت تنگ شده و دلم برای دیدنت رو کاناپه تماشای تلویزیون تنگ شده است. من باید عذرخواهی کنم و از شما متشکرم .”

“متاسفم برای همه بارهایی که نفهمیدم ، برای همه بارهایی که به شما نگفتم دوستت دارم ، متاسفم برای آغوش گمشده ، برای کلماتی که نگفتم ، برای اشتباهاتی که کردم ، اما بیشتر متشکرم چون پدر بودی و هرگز از پدر بودن دست نمیکشی.!”

“بدون تو من هرگز موفق نمی شدم ، حتی اگر دیگر در حافظه ما نباشی و لبخندت هرگز فراموش نخواهد شد.”

“شما دوستان زیادی داشتید که شما را دوست داشتند ، زیرا چیز دیگری داشتید ، همیشه در آنجا بودید ، همیشه در دسترس بودید ، دوست همه بودید ، بودید و افتخار من هستید.

“امروز بیش از هر زمان دیگر درک کرده ام که شما در زندگی من چقدر مهم بوده اید و در سالهای آینده این خاطرات گرانبها را در قلب خود نگه دارم.”

خداحافظ بابا ، خداحافظ کلانتر. سفر خوبی داشته باشید.

مال شما

فرانچسکو!

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.