حافظ مسلمی 1231 روز پیش
بازدید 37 بدون دیدگاه

مصاحبه اسمالینگ با باشگاه

کریس اسمالینگ مدافع میانی انگلیسی که به تازگی به رم بازگشت، به سوالات مربوط به احساسات خود در بازگشت به جالوروسی ،پاسخ داد

صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

فکر می کنید تیم در این فصل با تمام بازیکنان جدید اضافه شده نسبت به سال گذشته قدرتمندتر باشد؟ تیم برای این فصل باید چه اهدافی داشته باشد؟

“بسیار خوشحالم که اینجا هستم. من می گویم ما قطعاً بسیار قوی تر هستیم. من فکر می کنم ، حتی وقتی که من فصل گذشته خیلی دیر به تیم پیوستم  ، تعداد بازیکنان زیادی جذب شدند.مدیر ورزشی جدید آمد، بنابراین ما تقریباً یک سال کامل با هم بازی کرده ایم ، با چند بازیکن جدید امسال هم…”

“اکنون وضعیت بهتری نسبت به زمانی که من برای اولین بار وارد شدم هستیم و فکر می کنم این فصلی است که مشتاقانه منتظر دستیابی به چیزهای بزرگ هستیم.”

در طی چند روز اول بازگشت به تریگوریا چه احساسی دارید؟

“من فکر می کنم خوشبختی خالص ، [به ویژه] هنگامی که برای اولین بار آمدم. استقبال از من در فرودگاه چیزی است که قبلاً هرگز تجربه نکرده بودم. و سپس هنگامی که از درهای  تریگوریا عبور می کنید ، اولین چیزی که می بینید همه جام ها است ، بنابراین من فکر می کنم این فقط باعث تحریک من شده است. تمام عشق و علاقه ای که من از طرفداران از فصل گذشته و از زمان بازگشتم دریافت کرده ام ، و حالا می خواهم چیزی پس بدهم و جام ها را بدست آورم.”

“من می دانم که هواداران چقدر دوست دارند و من سعی می کنم تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف با تیم انجام دهم.”

با توجه به علاقه ای که در بازگشت به باشگاه داشتید ، بسیاری از هواداران دوست دارند شما را به عنوان کاپیتان تیم ببینند. آیا می خواهید بازوبند بزنید؟

“”من فکر می کنم ما در اینجا یکی از بهترین کاپیتان ها را داریم که بیشتر تیم های جهان خواهان آن هستند ، ادین ژکو !

“با داشتن تیم های خوب ، شما به رهبران داخل زمین نیاز دارید و من فکر می کنم مثل عملکرد من در فصل گذشته ، می توانم یکی از آنها باشم. اما در نهایت می خواهم به تیمم در زمین بازی نیز کمک کنم. طی هفته ها و ماه های آینده ، با کلودیو  بیچلیا  مترجم تیم می خواهم زبان ایتالیایی خود را تقویت کنم.بتوانم در زمین و همچنین خارج از زمین یک نمونه باشم.”

“اما بله ، من فکر می کنم این تیم رهبران زیادی دارد. از جمله ادین ، ​​کاپیتان ما.”

پس از نمایش در ویدیوی اعلامیه انتقال شما ، کودک دیگری پیدا شده است. شما نیز به شدت درگیر کارهای خیریه هستید.می توانید کمی درباره آن صحبت کنید؟

“من فکر می کنم هنگام ورود من ، بدیهی است که این کمپین را داشتیم و فصل گذشته بسیار موفق بود و در این فصل نیز تاکنون با خریدها ادامه پیدا کرده است. بدیهی است که من بسیار افتخار می کنم که بخشی از جنبشی هستم که بسیار بزرگتر از فوتبال است و فکر می کنم فوتبال می تواند به کشورهای مختلفی برسد زیرا در سراسر جهان است.”

“برای اینکه بتوانید پیامی را در سراسر جهان پخش کنید ، و بتوانید به پیدا کردن تعداد زیادی از این کودکان آسیب پذیر کمک کنید ، عضویت و بزرگ بودن رم در آن جبهه بسیار عالی است.”

“این بسیار مطابق با برخی از ابتکاراتی است که من در انگلیس انجام داده ام و می خواهم به رشد خود ادامه دهم. Football Beyond Borders نیز یک موسسه خیریه فوتبال اجتماعی است که به بچه های به همان اندازه آسیب پذیر که اغلب گمراه می شوند یا در یک کلاس 30 کودکه ، کمک می کند تمام توجهی را که شاید یک کودک شایسته داشته باشد ، کمک می کند. بنابراین آنها سعی می کنند کارهای شخصی دیگری را برای کمک به کودکان انجام دهند.

“بسیار خوب است که رم با آن مطابقت دارد ، آنها همچنین به موسسات خیریه من کمک کرده اند. بنابراین چیز دیگری است که ما را کاملاً منطبق می کند. ”

بازگشت شما در مورد آمدن به رم چقدر بود و بازگشت به رم چقدر بود؟

“اول و مهمترین من یک فوتبالیست هستم ، بنابراین شادی ها و چیزهایی که فصل گذشته تجربه کردم یکی از مواردی است که می خواستم برگردم و تجربه کنم و دوباره با این بازیکنان و این سرمربی بازی کنم. و زیبایی این است که در رم نیز هست ، بنابراین تقریباً مانند آن است که بسته کامل آن است.”

“بدیهی است که این یک مذاکره طولانی و طولانی بود ،من سپاسگزارم که رم در تمام مدت در کنار من ماند و بسیار سپاسگزارم که قادر به ادامه این سفر هستم و امیدوارم موفقیت های بیشتری داشته باشم.”

این باشگاه اکنون تحت مالکیت جدیدی قرار دارد، آیا تاکنون تفاوت هایی مشاهده کرده اید؟

“خوب ، من فکر می کنم وقتی که برای اولین بار وارد شدم هنگام فرود همه طرفداران داشتم ، که بسیار خارق العاده بود. سپس وقتی به تریگوریا آمدم گویدو فینگا و  رایان فریدگیم  را نیز دیدم. بدیهی است که ما از دیدار مجدد و بازگشت به اینجا بسیار خوشحال بودیم.”

“اما به همان اندازه ، من فکر می کنم بدیهی است که صاحبان این مکان در تریگوریا هستند و دیروز او آنجا بود و جلسه تمرینات را تماشا می کرد ، این فقط ما را به عنوان یک گروه نزدیک می کند. در نهایت ما یک تیم هستیم ، یک خانواده هستیم. من فکر می کنم که احتمالاً می توانم چند بار مالک را در باشگاه های دیگر از یک طرف ببینم و فکر می کنم برای بسیاری از بازیکنان بسیار نادر است که بیشتر روزها صاحب خانه را در زمین تمرین ببیند ، بنابراین فکر می کنم این فقط به ما کمک می کند تا خیلی نزدیکتر شویم و با هم به اهداف برسیم. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *