صحبت های فینگا در مورد انتقال اسمالینگ و مایورال

مدیر عامل باشگاه گویدو فینگا بعد از ظهر چهارشنبه  بورخا مایورال و کریس اسمالینگ را رسماً به رسانه ها معرفی کرد.

قبل از اینکه هر دو بازیکن به سوالات ارسالی روزنامه نگاران پاسخ دهند ، فینگا ابراز خرسندی کرد که می تواند از هر دو مرد به عنوان بازیکن رم استقبال کند.

فینگا گفت: “من به ویژه افتخار می كنم كه امروز كریس اسمالینگ و بورخا مایورال را با هم ارائه می دهم.”

“آنها دو بازیکنی هستند که عضو دو باشگاه بزرگ جهان بودند و با این وجود ترجیح دادند به رم بیایند. آنها این  انتقال را انتخاب کردند و من خوشحالم که به آن اشاره کردم. ”

وی افزود: “همه شرایط مذاکره ای که سرانجام کریس را در اینجا به رم آورد ، مطلع هستیم ، و این نشان دهنده این است که چقدر رم کریس را می خواست و کریس چقدر می خواست به رم برگردد.”

“با بورخا نیز از همان ابتدا احساس خوبی وجود داشت. گزینه آمدن به رم ، انتخاب بورخا مایورال بود ، که این انتخاب را به جای گزینه قابل توجهی انجام داد.ماندن در رئال مادرید ، باشگاهی که او در آن توسعه داد و تلاش زیادی برای حفظ او کرد. ”

فینگا در ادامه ابراز امیدواری کرد که هر دو بازیکن اجزای اصلی تیم پائولو فونسکا را در طول فصل آینده با توجه به کیفیت خود در زمین و خارج از زمین ثابت کنند.

فینگا گفت: “در بورخا و کریس ما دو بازیکن عالی ، دو مرد خوب و دو قطعه از این معامله را به خدمت گرفته ایم که امیدواریم به ما کمک کند تا پیروز شویم.”

“ما همچنین در اینجا دو بازیکن با انگیزه داریم که رم را برای رسیدن به اهداف و اهداف خود انتخاب کرده اند.”

“من خوشحالم که هر دوی آنها به عنوان ستون پروژه ما هستند.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.