الشا در آستانه ی بازگشت

استفان الشعراوی آماده است تا باقیمانده فصل را به صورت قرضی به رم بپیوندد.

مهاجم 27 ساله در آستانه بازگشت به پایتخت ایتالیا پس از ترک شهر ابدی در تابستان 2019 است.

ماه گذشته ، الشعراوی و برادرش ، مانوئل ، با طرف چینی به توافق رسیدند که اجازه دهند این بازیکن به ایتالیا برگردد تا بتواند جایگاه خود را در رقابت های یورو 2021 تابستان آینده تضمین کند. توافق نامه بین طرفین همچنین شامل تایید شانگهای شنهوا برای پرداخت قسمت قابل توجهی از دستمزدهای فوق العاده بزرگ الشعراوی (40 میلیون یورو در طول سه فصل) بود.

رم علاقه مند به پیوستن دوباره مرد سابق میلان بود ، اما با حضور چنگیز و جاستین کلایورت، این گزینه ای نبود که آنها بتوانند انجام دهند.

با این حال ، جالوروسی اوایل امروز عزیمت جاستین کلایورت به RB لایپزیگ را به صورت قرضی رسمی کرد – تقریبا یک هفته پس از فروش اوندر به لستر سیتی به صورت قرضی با گزینه خرید: دو فروش که گزینه بازگشت الشعراوی را از رویا به واقعیت تبدیل کرد .

مهاجم در طول چند هفته آموزش در رم بوده است ، زیرا او منتظر بود تا نماینده خود برای یافتن راه حلی – که در طی دو ساعت گذشته امروز رسید.

رم ضمن ارائه سهم اقلیت حقوق خود ، الشعراوی را قرضی تا ژوئن باز میگرداند. هنوز در مورد اینکه جالوروسی مبلغ قرض را پرداخت می کند یا نه ، اختلاف کمی وجود دارد – چیزی که شانگهای درخواست می کند – اما انتظار نمی رود که این امر باعث تاخیر شود.

قبل از بستن معامله ، طرفداران پائولو فونسکا ابتدا باید منتظر رسمی شدن انتقالقرضی جاستین کلایورت باشند.

پس از پایان انتقال این هلندی ، الشعراوی معاینات پزشکی خود را انجام می دهد و بازگشت خود را کامل می کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.