حامد شیرازی 1167 روز پیش
بازدید 32 بدون دیدگاه

شرایط دیاوارا از زبان ایجنت او

امروز توتومرکاتو، مصاحبه ای با دانیل پیرینو ، ایجنت هافبک رم ، آمادو دیاوارا انجام داد و درباره آینده این گینه ای که علاقه خود را به بازار نقل و انتقالات از انگلیس جلب کرده است ، بحث کرد.

“یک هفته در بازار نقل و انتقالات مانده است. ما در مورد آمادو از باشگاه،سوال خواهیم کرد – ما می خواهیم در مورد نقش واقعی او و اهمیت دیاوارا در پروژه باشگاه توضیح دهند. ”

مرد سابق بولونیا طی هفته های اخیر مورد توجه چندین باشگاه لیگ برتری از جمله آرسنال قرار گرفته است اما به نظر می رسد واضح است که پائولو فونسکا ، سرمربی رم می خواهد این بازی ساز را حفظ کند.

در همین حال ، پیرینو همچنین درباره مشکل بازی ورونا که توسط رم انجام شد ، بحث کرد که باعث شده بود جالوروسی ها یک باخت 0-3 به هلاس ورونا بدهند.

این باشگاه به اشتباه فراموش كرد كه دیاوارا را به بخش 25 نفره ، بالاتر از 22 سال در لیست تیم رسمی خود ارسال كند. از آنجا که هافبک مقابل هلاس ورونا در تساوی آخر هفته 0-0 به میدان رفت ، قاضی ورزشی حکم داد که دیاوارا واجد شرایط بازی نیست و او به ونیزی ها یک پیروزی 3 بر صفر مقابل رم اعطا کرد.

“ببینید ، تقصیر بازیکن نبود که به لیست اضافه نشد. آمادو احساس وحشتناکی کرد که این اتفاق افتاده اما تقصیر کیست؟ شرم آور است که این عنوان “مورد دیاوارا” نامگذاری شده است. این مسئولیت او نیست. “

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *