کنفرانس فونسکا پیش از جدال با یووه

پائول فونسکا سرمربی رم پیش از دیدار مقابل یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

ادین ژکو می تواند یکشنبه برای یوونتوس بازی کند ، اگر اوضاع جور دیگری پیش می رفت … آیا با او صحبت کرده اید ، آیا به نظر می رسد او انگیزه شروع فصل خود را دارد؟

“من چند بار با ژکو صحبت کرده ام ، او بسیار انگیزه دارد. او طی چند روز گذشته به خوبی تمرین کرده است. فردا شروع می کند. ”

آیا کامبولا آماده شروع بازی است؟ آیا دوباره یک دفاع سه نفره خواهد بود؟

“من می دانم که این سیستم و اینکه چه کسی فردا آغاز خواهد شد ،سوالات زیادی وجود خواهد داشت.!

“اگر از الان و شروع بازی فردا اتفاقی نیفتد ، تیم شروع کننده بازی خواهد بود: آنتونیو میرانته، سانتون ، مانچینی ، ایبانز ، کومبولا ، اسپینازولا ، ورتوت ، پلگرینی ، مخیتاریان ، پدرو و ژکو.”

در ورونا ، در طول بازی ، از ژکو خواستید که بازی نکند؟

“این درست نیست.”

ارزیابی شما از مخیتاریان به عنوان یک شماره 9؟ آیا او می تواند در مواردی جایگزین ژکو باشد؟

“من او را به عنوان شماره 9 دوست داشتم. اما وقتی مهاجمی مانند ژکو دارید ، استفاده از میخی به عنوان شماره 9 منطقی نیست. البته این ممکن است گاهی اوقات در صورت نیاز اتفاق بیفتد ، اما مهاجم میانی ما ژکو ست.”

شما فصل گذشته در مورد اینکه ‘ در آغاز فصل هستید،بسیار صحبت کردید. اکنون در آغاز سال دوم هستیم!تیم در چه مقطعی قرار دارد؟

“ما بهتر هستیم. اگر بتوانیم مقایسه ای بین اولین بازی فصل گذشته و این بازی انجام دهیم ، مشخص است که تیم بهتر است. این مهم است. ”

در حالی که فقط چند روز به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقی مانده است ، رم هنوز به چند بازیکن نیاز دارد؟

“من کاملاً روی بازی فردا متمرکز شده ام،نمی خواهم در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت کنم.”

از آخرین کنفرانس مطبوعاتی چه چیزی با کریس اسمالینگ تغییر کرده است؟ دفعه قبل شما خیلی خوش بین بودید که فقط چند روز دیگر به او بپیوندد …

“من فقط به بازی با یوونتوس فکر می کنم. این یک بازی سخت است ، یک بازی مهم است. ما پیش از این مسابقه واقعاً سخت کار کرده ایم. من به بازیکنانی که فردا بازی می کنند اعتماد دارم. ما باید اطمینان حاصل کنیم که کاملاً روی بازی برابر یووه متمرکز هستیم. ”

آیا با رئیس جدید صحبت کرده اید؟ اهداف این فصل چیست و آیا تیم استعداد دستیابی به آنها را دارد؟

“از روز اول که آنها به اینجا رسیده اند ، من هر روز با آنها صحبت می کنم. همه ما در تلاش هستیم تا تیم را ارتقا دهیم. هدف این است که عملکرد بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشیم. ”

برونو پرز پس از نتیجه آزمایش مثبت خود برای کرونا ، به تمرین بازگشت. او اکنون در چه شرایطی به سر می برد و در مورد ریک کارسدورپ چطور؟

“پرز فقط این هفته دوباره با ما تمرین کرد. او آماده بازی نیست. کارسدورپ دیروز به تنهایی تمرین کرد بنابراین او هم آماده نیست. ”

در دقایق ابتدایی بازی هفته گذشته سمپدوریا برابر یوونتوس ، تیم رانیری را دیدیم که بسیار تهاجمی بازی می کند ، فشار زیادی را وارد می کند تا به یوونتوس فشار آورد و آنها را مجبور به طولانی رفتن کند تا اینکه از پشت بسازد. آیا این می تواند برای تحت فشار قرار دادن طرف پیرلو مهم باشد؟

“من نمی خواهم با هویت خود کنار بیایم فقط به این دلیل که در مقابل یوونتوس بازی می کنیم. ما می خواهیم تیمی باشیم که زمین را فشار می دهد و بازی می کند ، اما باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل خود را نیز حفظ می کنیم.”

“یوونتوس تیم بسیار قدرتمندی است. وقتی فرصت داشته باشیم فشار بالا بیاوریم ، آن وقت این کار را خواهیم کرد. اگر آنها فشار را کنار بگذارند ، باید از نظم و جمع و جور بودن مطمئن شویم.”

در یک هافبک با لورنزو پلگرینی در کنار جوردن ورتو چه تغییری می کند؟

“با استفاده از پلگرینی می توانیم حملات را سریعتر انجام دهیم. ما یک مرد اضافی داریم که نزدیک به سه مهاجم بازی می کند.”

فردا انتظار چه نوع تیم یوونتوس را دارید؟ آیا قبلاً تفاوتی بین تیم پیرلو و مائوریتزیو ساری مشاهده کرده اید؟

“یوونتوس یک مربی جدید دارد،یک مربی جوان ، که به وضوح آینده درخشانی دارد. آنها جنبشی پویاتر و با حرکات مختلف هستند. من آخر هفته گذشته پویایی آنها را خیلی دوست داشتم. آنها تیمی هستند که شما را به خصوص در کانالهای گسترده تحت فشار قرار می دهند.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *