پیش بازی رم – یوونتوس

فردا شب یکی‌از مهم ترین دیدار های فصل لیگ برگزار خواهد شد.در زیر‌ مهم ترین آمار این‌ جدال این دو‌ تیم قرار گرفته ست.

آمار خط حمله

آماری که باید پیش از جدال با یوونتوس بدانید!

یکشنبه شب رم در اولین بازی خانگی خود در فصل 2020-21 از یوونتوس در استادیوم المپیکو میزبانی خواهد کرد، رم امیدوار اصت که بتواند بردی دیگر مقابل قهرمان لیگ به دست آورد.

در ادامه 10 موضوعی که باید پیش از بازی دوم لیگ بدانید آمده است، این بازی ساعت20:45 به وقت محلی آغاز می شود.

زمانی برای دبل کردن در پیروزی

زمانی برای دبل کردن در پیروزی ها رم در بازی آخر فصل گذشته موفق به پیروزی 3 بر 1 مقابل یوونتوس شد و اکنون این شانس را دارد برای اولین بار از سال 1995 در دو بازی متوالی به پیروزی دست پیدا کند.

شوتزنی

تنها ساسولو با 33 شوت آمار بهتری نسب به رم (21 شوت) و یوونتوس(20 شوت) در بازی ابتدایی فصل داشته است.

کاملا دقیق سه گل از هفت گل در دو تقابل اخیر دو تیم از نقظه پنالتی به دست آمده است، دو گل توسط دیگو پروتی و یک گل توسط رونالدو.

گلزن رم

در هر سه تقابل اخیر خود مقابل یووه موفق به گلزنی شده است و اگر در بازی یکشنبه شب نیز موفق به این کار شوند برای اولین بار از سال 2010 توانسته اند این امر را محقق کنند.

خط دفاع مستحکم رم

در دو بازی از سه بازی اخیر خانگی اخیر خود مقابل یوونتوس موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است، در مقابل تنها در دو بازی خانگی از 14 بازی پیشین موفق به این امر شده بود.

روند نامطلوب قهرمان ایتالیا

در 4 بازی خارج از خانه اخیر خود با 3 باخت و یک تساوی موفق به پیروزی نشده است، این روند همچنان ادامه دارد.

نزدیک به تاریخ سازی ادین ژکو

تنها یک برد تا رسیدن به 100 برد در سری آ فاصله دارد همچنین او با یک گل دیگر می تواند با 106 گل رادولف ولک را پشت سر گذاشته و می تواند به تنهایی رده چهارم بهترین گلزنان تاریخ رم را از آن خود کند.

فرصت میخیتاریان هنریک

از سال 2013-14 که از شاختار به بوندسلیگا آمده است اکنون نه گل در سری ۹ به ثمر سانده است و با یک گل دیگر تبدیل به ششمین بازیکن می شود که در سه لیگ از پنج لیگ معتبر اروپایی موفق به زدن حداقل 10 گل در آن لیگ شده اند.

چهره های آشنا

میرانته (با انجام هفت بازی در سری B برای یووه ) و لئوناردو اسپیناتزولا (10 بازی در فصل 2018-19 سریA) سابقه بازی برای یووه را دارند.

آماری برای یادآوری برونو پرز می تواند اولین بازی فصل خود را یکشنبه انجام دهد. این بازیکن برزیلی اولین گل خود در لیگ ایتالیا را درمقابل یووه با پیراهن تیم رقیب تورینو در سال 2014به ثمر رسانده است، این گل حاصل تلاشی به یاد ماندنی بود او پیش از گل توپ را 78 یارد از زمین خود تا دروازه یووه پیش برده بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.