کنفرانس فینگا در مورد تیم و پدرو

مدیر عامل رم ، گیدو فینگا امروز برای رونمایی از مهاجم تازه خریداری شده ، پدرو ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و سوالات مختلفی در مورد آخرین اخبار پیرامون این باشگاه از او پرسیده شد.

از مدیر جالوروسی در مورد آخرین بازی آنها و در مورد اختلاط با لیست تیم این باشگاه سوال شد.

رم  در ورونا باخت،بخاطر نتیجه 0-3 اتوماتیک توسط قاضی ورزش برای بازی آخر هفته گذشته مقابل ورونا پس از اینکه آنها به طور تصادفی هافبک 23 ساله آمادو دیاوارا را به لیست رسمی زیر 22 سال خود اضافه کردند.

“این قسمت به وضوح بر اساس اشتباهی است که از عمد انجام نشده است. مطمئناً هیچ مزیتی به رم نمی داد. ”

“ما معتقدیم كه رم حق دفاع از خود را دارد ، اما شنیدن همه این ارگان های فدرال ، مانند رئیس دادگاه ، بحث و گفتگو و حتی مسخره كردن درخواست تجدید نظر، ما را متحیر كرده است. به نظر می رسد که حق دفاع ما به خطر افتاده است “.

“آنها گفته اند که هیچ فرصتی برای لغو این تصمیم وجود ندارد . ما از این اشتباه پشیمان هستیم ، اما حق داریم از خود دفاع کنیم. ما امیدواریم که قضاوت به طور مستقل و با آرامش انجام شود. ”

سپس از فینگا در مورد آینده مدیر پائولو فونسکا پرسیده شد که وی در آینده نزدیک به شدت در خطر جدایی است زیرا زمزمه های ورود ماکس آلگری بیشتر شده است.

“فونسکا هرگز مورد بحث نبوده است ، او مربی ما است. ما سال گذشته پروژه ای را با او شروع کردیم. این یک بحث آزاد نیست. در مورد مدیر ورزشی ، این نقش در حال حاضر خالی است. ما به زودی این نقش را با شخصی که صلاحیت او را می دانیم و منطبق با فلسفه باشگاه است، پر می کنیم. ”

“من در مورد ارتباط (مدیر ورزشی یوونتوس) فابیو پاراتیچی با این نقش شنیده ام ، اما به نظر من این بی احترامی است. او آخر هفته حریف ما است و امیدواریم که یکشنبه او را شکست دهیم “.

سپس از مدیر جیالوروسی در مورد وضعیت ادین ژکو سوال شد. بوسنیایی یک قدم تا پیوستن به یوونتوس فاصله داشت اما پس از آنکه رم نتوانست با ناپولی برای آرک ملیک به توافق برسد ، این قرارداد به توافق رسید.

وی پاسخ داد ، “من می خواهم بر سازگاری کلمات ما با این وضعیت تأکید کنم – ادین کاپیتان ما است و ما خوشحالیم که او خواهد ماند. ما از ارزش و حرفه ای بودن ادین آگاهیم. اگر او روز یکشنبه پا به زمین بگذارد ، بهترین تلاش خود را می کند. ”

فینگا نتیجه گیری كرد: “ایده اصلی رم برای ادین این بود كه او همیشه باقی بماند.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *