مصاحبه رسمی پدرو

پدرو رودریگز خرید جدید رم بعد از ظهر امروز در مصاحبه رسمی باشگاه شرکت کرد که صحبت های او در زیر قرار گرفته ست.

به نظر شما بهترین پست شما در سیستم بازی رم چیست؟

“من فکر می کنم که می توانم پشت سر مهاجم جلو عملکرد خوبی داشته باشم. من دوست دارم آنجا بازی کنم چون جایی برای پرسه زدن دارم. مخیتاریان ، کارلس پرز  زانیولو و دیگران نیز می توانند در آنجا بازی کنند..من هر جا که رئیس فکر کند می توانم به تیم کمک کنم بازی خواهم کرد. ”

شما در لیگ قهرمانان 18-2017 برای چلسی مقابل رم بازی کردید. رم برای رسیدن به سطح آن تیم جالوروسی که به مرحله نیمه نهایی صعود کرد ، به چه چیزهایی نیاز دارد؟

“من فکر می کنم تیم بسیار خوبی هستیم که بازیکنان جوان زیادی برای میان مدت و بلند مدت در حال ساخت هستند. ما همچنین بازیکنان باتجربه ای مانند ادین ژکو و میخی را داریم. یکی از اهدافی که خودمان تعیین کرده ایم بازگشت به لیگ قهرمانان است. ما ترکیبی مناسب بازیکنان جوان و  و یا تجربه را داریم. تیم رم که با چلسی روبرو شدم یک تیم عالی بود و آنها با صعود به نیمه نهایی آن را نشان دادند. ”

شما قبلاً ، در فینال لیگ قهرمانان اروپا ، یوونتوس را شکست داده اید و بیش از هر بازیکن دیگری در ترکیب رم پیروز شده اید. در برابر موفق ترین تیم ایتالیا قرار خواهید گرفت. آیا احساس مسئولیت بیشتری دارید؟

“همیشه وقتی با قهرمانان بازی می کنید ، احساس مسئولیت زیادی وجود دارد. ما باید برای پیروزی در هر بازی مصمم باشیم ، نه فقط در برابر یوونتوس. ما باید در هر مسابقه ای که درگیر آن هستیم با ذهنیت برد بازی کنیم. ”

از استادیوم المپیکو رم  در 27 می 2009 چه خاطره ای دارید؟

“من هرگز خاطرات شگفت انگیزی که از آن روز داشته ام را فراموش نخواهم کرد،اولین بار که قهرمان لیگ قهرمانان شدم. اولین سال حرفه ای من بود و هنوز جوان بودم اما در پایان کار ظاهر شدم. حالا دوباره می خواهم در همان استادیوم بازی کنم. امیدوارم که بارها و بارها قهرمان شوم.”

این اولین بار است که در زندگی حرفه ای خود به باشگاهی می روید که هدف مشخص برای پیروزی را ندارد. چه شد که باشگاهی را انتخاب کرد که هنوز در حال توسعه است؟

“انگیزه من همیشه یکسان است: من تمایل درونی زیادی برای پیروزی و دستیابی به اهداف دارم. این آسان نیست و چیزی است که شما باید بازی به بازی به آن برسید. تیمی که در اینجا داریم کاملاً قادر است در جمع سه یا چهار تیم برتر به پایان برسد. برای انجام هرگونه ارزیابی خیلی زود است اما این باید هدف ما باشد. ”

آیا اخیراً ژکو با شما صحبت کرده است؟ آیا او از ماندن در رم خوشحال است؟

“ادین کاپیتان ما است و او یکی از شخصیت های اصلی در رختکن است. او خوشحال به نظر می رسد. او یک فوتبالیست استثنایی است که تعداد زیادی گل به ثمر رسانده است. او بازیکن برجسته ای است که امتیاز می گیرد و به شما کمک می کند تا در بازی ها پیروز شوید. خوشحالم که او می ماند زیرا به رشد ما کمک می کند. امیدوارم او یکشنبه بازی کند و عملکرد خوبی داشته باشد. ”

شما از قبل ذهنیت برنده ای دارید. چه توصیه ای به هم تیمی های خود برای رفتن به این بازی برابر یوونتوس دارید؟

“ما می دانیم که یوونتوس یک حیله گر است و این یک مسابقه دشوار خواهد بود. ما باید هم در دفاع و هم در حمله محکم باشیم و از اتفاقات خارج از باشگاه منحرف نشویم. اگر بخواهیم پیروز شویم به عملکرد بزرگی نیاز خواهیم داشت. ”

ژکو و مخیتاریان چقدر مهم هستند؟

“خیلی مهم. آنها بازیکنان برجسته ای هستند که دارای تجارب زیادی هستند. همانطور که قبلاً گفتم ، این یک طرف جوان با بازیکنان باتجربه است که شما را قوی تر می کند. خوشحالم که اینجا هستم و در یک تیم عالی بازی می کنم. من می خواهم از هم تیمی هایم برای نحوه استقبال من و هواداران تشکر کنم – آنها هر زمان که در مرکز شهر بودم با من بسیار خوب بودند.”

 

آیا هدف رم بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا است؟

“هدف ما همیشه پیروزی است. هر بار که در زمین قدم می گذارم ، این کار را با هدف پیروزی انجام می دهم و حتی اگر در یک مسابقه مساوی یا از دست بدهم عصبانی می شوم ، شما همیشه باید برتری را هدف قرار دهید و سعی کنید در هر مسابقه ای برنده شوید. البته ، ما می دانیم که این کار دشوار است اما در این قسمت شما باید نوار را تعیین کنید. اگر هدف خود را برای چهارم شروع کنید ، هفتم خواهید شد. رم می تواند هدف پیروزی را داشته باشد و شایسته بازی در لیگ قهرمانان سال آینده است. ”

ESCLUSIVA AS ROMA
Foto Fabio Rossi/AS Roma/LaPresse
25/9/2020 Roma (ITA)
Sport Calcio
Conferenza stampa
Nella foto: Pedro
AS ROMA EXCLUSIVE
Photo Fabio Rossi/AS Roma/LaPresse
25/9/2020 Rome (IT)
Press conference
In the pic: Pedro

بازی در مقابل تیمی مانند ورونا که در آن نبرد تن به تن را  وجود دارد چقدر دشوار بود؟

“من قبلا با فوتبال ایتالیا آشنا بودم و می دانستم پیدا کردن فاصله بین خطوط چقدر دشوار است ، زیرا اینجا بسیار تاکتیکی است. برای ایجاد روزنه ها باید زیاد حرکت کنید. من از لیگی آمده ام که از این نظر کاملاً مخالف است. من ممکن است در ابتدا مقداری مشکل داشته باشم اما سعی می کنم به سرعت سازگار شوم. من در تمرین سخت کار می کنم و بسیاری از بازی های سری آ را می بینم تا سریعتر یاد بگیرم. ”

چه چیزی بیشتر باعث تعجب شما در مورد رم و هواداران رم شده است؟

“این یک شهر خیره کننده با این همه تاریخ است. من در مرکز قدم زدم و از داخل این شهر شگفت انگیز را دیدم. من رابطه ای را که با هواداران برقرار کرده ام دوست دارم – این دلیل دیگری است که من اینجا خیلی خوشحالم. حالا این من هستم که می توانم بهترین تلاش خود را در زمین انجام دهم. ”

فکر می کنید چگونه می توانید به رشد رم کمک کنید؟

“این فقط من نیستم ،کل تیم باید باور کند که چقدر خوب است ، که آنها پیشنهاد سختی برای هر حریفی هستند. سعی می کنم از تجربیات خود استفاده خوبی کنم اما اگر می خواهیم به صورت تیمی به سطح بالایی برسیم باید متحد باشیم. این می تواند عامل اصلی موفقیت ما در این فصل باشد. “

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *