حافظ مسلمی 1172 روز پیش
بازدید 25 بدون دیدگاه

کنفرانس فونسکا پیش از نبرد ورونا

مربی رم پائولو فونسکا عصر جمعه در کنفرانس خبری پیش از اولین بازی فصل حضور پیدا کرد. فونسکا پیرامون بازی شنبه که ساعت 20:45 به وقت محلی در استادیوم بنتگودی آغاز می شود مصاحبه ای با رسانه ها داشت. گفتگوی او در زیر قرار گرفته ست.

مارش کومبولا آماده بازی فردا است؟ آیا به عنوان دفاع مرکزی به میدان خواهد رفت؟

خواهیم دید که در پست دفاع آخر چه بازیکنی به میدان می رود. کومبولا دیروز به ما ملحق شده است ، او به همراه تیم خواهد بود و لی آماده قرار گرفتن در ترکیب نمی باشد. او باید سبک بازی ما که از سبک بازی ورونا متفاوت است را درک کند. خوشحالم که او را جذب کرده ایم او بایزیکنی باهوش است که همین حالا نیز درک درستی از تفکرات من دارد.

جذب کومبولا نشان داد که استراتژی شما جذب جوانان به جای با تجربه ها است، موافقید؟

آره موافقم. ما در تلاشیم تا بازیکنان جوان را جذب کنیم ، تیم ما بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارد و می توانیم این دو نسل را در کنار یکدیگر استفاده کنیم. به هر حال من از ایده داشتن بازیکنان جوان در تیم استقبال می کنم.

ریک کاردسدروپ می تواند گزینه اصلی برای ترکیب 11 نفره باشد یا تنها تا بازشگت برونو پرز یک جانشین موقت است؟

نه اینطوری نیست. او این فصل در کنار ما خواهد بود. ما به او ایمان داریم، او در هفته های اخیر خوب کار کرده است و اماده خدمت به تیم است.

تا حالا بازیکنی را دو روز بعد از جذب ر ترکیب قرار داده اید واین اتفاق برای کومبولا خواهد افتاد؟ نظر شما چیست؟

به خاطر ندارم اما این تصمیم بستگی به شرایط دارد. این کار آسانی نیست اما زمانی که جانشینی نداشته باشید تصمیم محملی است.

Sajad Khosravi:
چیدمان ترکیب با توجه به وقایع نق و انتقالات کار سختی است؟ آیا از عملکرد تیم در فصل نقل و انتقالات راضی هستید؟

فصل نقل و انتقلاتی سختی را سپری می کنیم و زمان کافی برای انجام مقاصد مورد نظرمان را نداریم. من و باشگاه به دنبال دستیابی به اهداف مورد نظرمان هسیتم. درسته که هنوز ورودی و خروجی خواهیم داشت اما از عملکرد نقل وانتقالت تا بدین جای کار راضی هستم.

آیا تصمیم گرفته اید که چه کسی دروازه بان اول این فصل تیم است؟پابلو لوپز یا انتونیو میرانته؟

فردا خواهیم دید

با توجه به ترکیبی که استفاده می کنید، کاردسدروپ،پرز،اسپینازولا و کالافیوری تنها دفاع کناری های در دسترس هستند، آیا این بازیکنان در مقابل تیمی مثل ورونا که بیشتر بازی خود را در جناحین دنبال می کند کافی است؟

ما سانتون را نیز در اختیار داریم.ورنا از عمق نیز زیاد استفاده می کند. کاردسدروپ و اسپینازولا آماده اند تا عملکرد خوبی نشان دهند، اگه باقی تیم به آن ها کمک کنند می توانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

از بازگشت اسمالینگ به رم مطمئن هستید؟

بله، من با او در ارتباط بوده ام، او می خواهد به رم برگردد و ما نیز خواستار این موضوع هستیم. به نظرم در چند روز آینده او به رم خواهد آمد.

چیزی از فوتبال ایتالیا آموخته اید؟

بسیار. من هر روز در حال یادگیری هستم، مخصوصا مقابل تیم هایی که مثل ورونا و آتلانتا بازی می کنند. بازی کردن در مقابل تیم هایی که با تمامی بازیکنان تیم شما در تمامی نقاط زمین یارگیری می کنند اتفاق معمولی نیست.سال قبل در مقابل ورونا عملکرد خوبی داشتیم و به پیروزی دست پیدا کردیم. مطمئن هستیم که فردا بازی متفاوتی در پیش داریم اما می خواهیم که به پیروزی دست پیدا کنیم.

فردا از دفاع سه نفره استفاده خواهید کرد یا چهار نفره؟

ما توانیی بازی با هر دو سیستم را داریم، میتوانیم فردا با یک فرم شروع کنیم و با فرمی دیگر ادامه دهیم.

ورونا یکی از چقر ترین تیم های لیگ است.بازی فصل قبل رم مقابل آن ها با کمترین میزان مالکیت توپ برای رم بود. این بار نیز اینگونه خواهد بود؟

مسلما در کنترل توپ مشکل خواهیم داشت. باید هنگام در اختیار داشتن توپ آن را به سرعت منتقل کنیم زیرا آن ها به سراعت در صدد بازپسگیری توپ هستند. باید با نوع بازی حریف هایمان سازگاری پیدا کنیم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *