حامد شیرازی 1174 روز پیش
بازدید 44 بدون دیدگاه

مصاحبه کومبولا با سایت باشگاه

بعد از اتمام انتقال او به رم در بعدازظهر پنجشنبه ، با ماراش كومبولا ، مدافع رم به گفتگو نشستیم تا در مورد احساسات وی در انتقال به پایتخت ایتالیا صحبت كنیم.

این چیزی است که این ملی پوش 20 ساله آلبانیایی برای گفتن داشت …

به رم خوش آمدید ، ماراش! احساسات اولیه شما چیست؟

“اولین برداشت ها عالی بوده است – من با هم تیمی های جدیدم ملاقات کرده ام و آنها واقعاً باعث خوشحالی من شده اند. همه این کار را کرده اند: از هواداران گرفته تا کارکنان باشگاه. من واقعاً توانسته ام به خوبی اقامت کنم و امیدوارم همه چیز به همین منوال ادامه یابد. ”

در طول این پنجره نقل و انتقالات باشگاه های زیادی به تعقیب شما پرداخته اند – چه چیزی شما را به انتخاب رم متقاعد کرده است؟

“آنچه مرا در مورد رم متقاعد کرد ، باشگاه ، مربی ، کادرفنی ، ویژگی های تیم و علاقه هواداران بود. همه این عناصر انتخاب رم را برای من آسان کرد. ”

آیا قبلاً با پائولو فونسکا صحبت کرده اید؟

“من قبلاً با مربی صحبت کردم که بلافاصله تأثیر زیادی روی من گذاشت. او برای من توضیح داد که چگونه می خواهد من بازی کنم و به وضوح با گذشت زمان می توانم چیزها را بهتر یاد بگیرم و درک کنم و امیدوارم که بتوانیم همه چیز را با هم برنده شویم. ”

اولین بازی شما برای رم می تواند شما را در مقابل تیمی که در آن پیشرفت کرده اید ببینید؟

“برای من ورونا خانه است و همیشه خواهد بود. باید از باشگاه ، هم تیمی هایم و همه هواداران تشکر کنم. آنها به من کمک کردند تا پیشرفت کنم و هرگز آن را فراموش نمی کنم. ”

شما نشان داده اید که ویژگی های بازی در یک باشگاه بزرگ را دارید – اما بهترین کیفیت شما چیست؟

“من فکر می کنم این تمرکز من است ، من از آن جنبه خوب هستم. اما دوست دارم فکر کنم که من یک مدافع هستم که گرچه تمرکز روی دفاع است ، اما می توانم بازی سازی هم بکنم. ”

فکر می کنید کجا هنوز جای پیشرفت دارید؟

“جوان هستم و هنوز فرصت های زیادی دارم که می توانم پیشرفت کنم. از نظر من ، من باید با دریبل زدن توپ از پشت به جلو پیشرفت کنم و روی پای ضعیف ترم نیز کار کنم. ”

فصل گذشته شما اولین بازی بین المللی خود را برای آلبانی انجام دادید …

“من اولین بار در سال گذشته در بزرگسالان حضور داشتم – امیدوارم که مجدداً فراخوانده شوم و به کشورم کمک کنم تا به نقاط عطف مهمی دست یابد.”

“من واقعاً خوشحالم که اینجا هستم. هدف من کمک به کادرفنی و هم تیمی هایم برای بهتر شدن و برنده شدن در هرچه بیشتر بازی ها است. این چیزی است که اگر همه یکدیگر را به سمت پیشرفت فشار دهیم می توانیم به آن برسیم. ”

آیا پیامی برای هواداران رم دارید؟

“من می خواهم از هواداران رم برای استقبال گرم،تشکر کنم. من تمام تلاشم را خواهم کرد تا برای آنها پیروزی و جشن به ارمغان بیاورم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *