حافظ مسلمی 1261 روز پیش
بازدید 37 بدون دیدگاه

توضیحات رئیس پزشکی در مورد زانیولو

سایت رسمی باشگاه با فدریکو مارانا رئیس پزشکی باشگاه در مورد شرایط نیکولو زانیولو صحبت‌ کرد.

پس از عمل جراحی برای ترمیم رباط صلیبی قدامی زانوی چپ خود در روز یکشنبه،نیکولو اکنون در حال بازگشت به مسیر بهبودست.

حال نیکولو چطور است؟ جراحی چگونه انجام شد؟

“نیکولو خوب کار می کند ، جراحی با موفقیت به پایان رسید و پاسخ اولیه به جراحی خوب بوده است.”

توانبخشی وی چگونه خواهد بود؟

او گفت: “در حال حاضر او دوباره به پا است و با کمک عصا در حال راه رفتن است. اگر روند بهبود مطابق با آنچه ما می بینیم پیشرفت کند ، این بازیکن جمعه به ایتالیا بر می گردد و سپس برنامه ریکاوری خود را در تریگوریا آغاز می کند. ”

همه می خواهند در مورد زمان بازیابی بدانند: آیا تاریخی است که انتظار داشته باشیم او را دوباره به زمین برگردانیم؟

وی افزود: “با توجه به اینكه دوره نقاهت در مصدومیت هایی از این قبیل كاملاً استاندارد است ، باید كاملاً روشن شود كه هر ورزشكاری باید روند خاص خود را دنبال كند. با توجه به اینکه ، هیچ نیازی به نیکولو نخواهد بود ، به ویژه با توجه به اینکه او مشتاق است همانطور که هست برگردد. ”

روند توانبخشی چگونه کار خواهد کرد؟ برای گذراندن چند مرحله مختلف وی نیاز است؟

“فاز اول مربوط به بهبود ناحیه آسیب دیده است. پس از آن به روند بازیابی هماهنگی و تون عضلانی در مناطقی که از دست رفته است می رود – و سپس مرحله سوم بر روی بالا بردن سرعت در زمین خواهد بود. سپس آخرین مرحله ، تمرین مجدد با هم تیمی هایش خواهد بود. ”

آیا ممکن است روند بهبودی برای آسیب دیدگی اول خیلی زود به پایان رسیده باشد؟

“قطعا نه. در ماه جولای ، این بازیکن یک سری آزمایشات و ارزیابی ها را انجام داد که تایید می کرد آماده است تا فعالیت ورزشی را از سر بگیرد. فراتر از آن ، حتی قبل از اینکه او با تیم ملی برود ، در ابتدای این فصل ما آزمایشات بیشتری را انجام دادیم که نشان می داد بازیکن از چه سلامتی خوبی برخوردار است و در هر دو پای او ، جایی که هیچ دلیلی بر عدم تعادل عضلانی بین آنها “.

بنابراین چگونه می توان آسیب دیدگی دیگر زانو مانند این را توضیح داد؟

“هیچ ارتباطی با عمل جراحی روی زانوی دیگر وجود ندارد ، به همین دلیل شما نمی توانید آن را به هیچ وجه عود کنید. با این وجود ، برخی از مطالعات علمی با تمرکز بر روی ورزشکاران در همان سن نیکولو وجود دارد که نشان می دهد احتمال آسیب دیدگی همان زانوی دیگر افزایش یافته است. ”

ما در آستانه شروع یک فصل جدید هستیم ، با یک برنامه فشرده و یک دوره آماده سازی کوتاه: آیا از نظر آماده سازی تیم کار ، یک جنبه وجود دارد که نگران آن باشید؟

“در داخل باشگاه سطح حرفه ای و همکاری وجود دارد که جای هیچگونه ملامتی نیست.

“با گفتن این جمله ، نمی توانم انکار کنم که چند نگرانی در مورد چنین تقویم فشرده و فشرده ای در مقایسه با نرمال وجود دارد ، که تقریباً از اینجا تا ماه مه هر سه روز بازی می کند. علاوه بر این ، ما بازیکنان زیادی داریم که با تیم های ملی خود درگیر می شوند و در پایان چنین برنامه ای یک قهرمانی اروپا نیز برگزار می شود.

“هیچ مسابقه ای لغو نشده است و ما سعی داریم تقویمی را که معمولاً فقط در 10 ماه طول می کشد 12 ماه تکمیل کنیم. مشخص است که با کاهش زمان ریکاوری و میزان آموزش بین بازی ها ، خطر آسیب دیدگی را افزایش می دهید.”

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *