حامد شیرازی 1174 روز پیش
بازدید 17 بدون دیدگاه

مصاحبه الساندرو پس از پیوستن به پاریسن ژرمن

دیروز الساندرو فلورنزی ،اولین مصاحبه کامل خود را از زمان تکمیل انتقال خود از رم به PSG انجام داد. این چیزی است که این ایتالیایی به وب سایت رسمی باشگاه فرانسوی گفت:

چه احساسی دارید که برای PSG ،قراردادامضا کرده اید؟
“من بسیار احساساتی هستم ، من با تمایل زیادی برای رسیدن به چیزهای بزرگ اینجا هستم ، سعی می کنم به تیم کمک کنم تا هرچه بهتر کار کند. این مهمترین حرکت شغلی من است. من می خواهم همه تلاش خود را در اینجا انجام دهم و به تیم ،در رسیدن به اهداف خود کمک کنم. همه چیز خیلی سریع حرکت کرد و همه چیز پر از احساسات بود. من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم.”

اهداف شما برای تیم و در سطح شخصی چیست؟
“اهداف جمعی کمک به تیم برای پیروزی هرچه بیشتر ، یعنی پیروزی در مسابقه پس از مسابقه خواهد بود(می خواهم در همه بازی ها به طور متوالی پیروز شویم.) و اهداف شخصی من این است که روزانه به مربی نشان دهم که می توانم در تیم جایی برای خودم بدست آورم.

چرا عدد 24 را انتخاب کرده اید؟
این اشاره به یک روز خاص برای همسرم و من است. در اولین فصل حضورم در رم ، این شماره برای کس دیگری بود ، بنابراین باید منتظر می ماندم. به محض این که توانستم، آن را گرفتم و آن را به عنوان شماره خود نگه داشتم. این شش ماه گذشته در والنسیا ، دوباره مال کس دیگری بود ، بنابراین من نمی توانستم آن را داشته باشم. بنابراین وقتی فرصتی پیدا کردم تا برای پاریس ،قرارداد امضا کنم ، این یکی از مواردی بود که به آن نگاه کردم ، تا ببینم آزاداست یا نه. اما من در هر صورت به پاریس می آمدم. (با خنده).

چه تصویری از PSG دارید؟
برای همه خیلی واضح است که پاریس یکی از سه یا چهار تیم بزرگ جهان است. فصل گذشته ، تیم دوباره یک سطح دیگر صعود کرد . این باشگاه به رشد خود ادامه می دهد و جایگاه خود را در جهان ایجاد می کند.

امسال باید اعتراف کنید ، همه می توانستند ببینند که آنها لیگ قهرمانان را با کمترین اختلاف از دست دادند. آنها همه کارها را بسیار خوب انجام دادند ، اما به چیز کوچکی باختند. اما فصل آینده سعی خواهیم کرد حتی بهتر عمل کنیم.

از تیم و بازیکنان چه انتظار و خواسته ای دارید؟
تیم ،از لحاظ قدرت تحریک کننده است من می خواهم از بهترین ها، بیاموزم .و در عین حال تجربه و داستان خودم را به پاری سن ژرمن بیاورم. و البته ، سعی کنید به کسانی که به آن نیاز دارند کمک کنید. من چند بازیکن را می شناسم. من قبلاً با مارکینوش و پاره دس با رم و با وراتی برای ایتالیا بازی کردم. و من قبلا مقابل مائورو ایکاردی بازی کردم که به تیم من گل زد. قبل از امضای قرارداد ، من با آنها صحبت کردم و همچنین با ژاوی (خاویر پاستوره) تلفنی صحبت کردم.

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *